Veletrh nábytku CIFF Kuang-čou oznamuje nové změny zaměření

Čínský mezinárodní veletrh nábytku (Kuang-čou) - China International Furniture Fair (Guangzhou), (dále jen „CIFF Kuang-čou") oznámil novou změnu zaměření ve stylu "designových trendů, globálního obchodu a komplexního dodavatelského řetězce", a to v reakci na situaci na domácích a zahraničních trzích a na aktuální stav tohoto průmyslového oboru. Díky novému zaměření tak veletrh CIFF Kuang-čou bude i nadále představovat inovace v oblasti designu a pomůže účastníkům posílit export i zvýšit tržby na domácím trhu.

Cílem veletrhu CIFF Kuang-čou je podporovat transformaci nábytkářského průmyslu s pomocí originálního designu. V červenci 2020 se u příležitosti 45. ročníku tohoto veletrhu uskutečnila první výstava soudobého čínského nábytkového designu s názvem "Design Spring (Designové jaro)", která ukázala spojení designu a života a pomohla objevit nové a jedinečné kulturní, umělecké a modelové trendy soudobého čínského nábytku. Tato akce, spolu s novou výstavou 2030+ International Future Office (Kanceláře budoucnosti pro rok 2030 a další), která se zaměřuje na stylové a trendové kusy nábytku, představuje novinky v zaměření veletrhu CIFF Kuang-čou.

V roce 2021 se veletrh CIFF Kuang-čou zaměří také na vývoj jedinečné plně funkční platformy na podporu prodeje produktů vystavovatelů na domácích i zahraničních trzích, a pomůže tak oživit hospodářský růst v Číně v době nové ekonomiky. Na domácím trhu se pořadatel veletrhu zaměří na spojování předních značek, vyhledávání nových průmyslových trendů a změn na trhu a bude usilovat o propojení veletrhů a výstav s obchody a pomáhat vystavovatelům zaměřit marketing na cílové zákazníky. Veletrh se zaměří na realizaci tří hlavních plánů v oblasti globálního obchodu, a to přeshraničního elektronického obchodování, partnerský program CIFF Global Partners a na on-line veletržní platformu.

CIFF Kuang-čou se, jako jediný nábytkářský veletrh na světě, který se zaměřuje na celý dodavatelský řetězec, nadále bude snažit o využití svých jedinečných možností v oblasti propojování jednotlivých segmentů dodavatelského řetězce a v rámci svých služeb chce spojit obchody s nábytkem, podnikatele, distributory i vystavovatele v různých městech tak, aby vystavovatelé zaznamenali vyšší zájem zákazníků. Kromě toho chce veletrh nabídnout další prezentační akce, kde představí návrháře jednotlivým organizacím a pomoci také s napojením na realitní sektor.

47. veletrh CIFF Kuang-čou, kterého se zúčastní více než 4300 kvalitních značek a 300.000 návštěvníků z oboru, se uskuteční 18. - 21. března a 28. - 31. března 2021 ve veletržním komplexu v Kantonu (Canton Fair Complex) a ve veletržním paláci PWTC Expo v Kuang-čou. Cílem veletrhu je podpořit kvalitní design a vzájemně propojit celý dodavatelský řetězec a nabídnout domácím i zahraničním firmám příležitost k dalšímu růstu v době po pandemii.

Pokud se chcete na tuto akci přihlásit, navštivte webové stránky: https://www.ciff-gz.com/en/visitors/pre-register

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1433681/CIFF_2021__2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1433682/CIFF_2021__1.jpg

KONTAKT: Betty Ye, +86-20-8912-8349, yepy@fairwindow.com.cn

Klíčová slova Čína-stavby-dřevo-trh-trendy-China International Furniture Fair-nábytek

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.