Společnost Global GameChange Solar vstupuje na trh v Jihoafrické republice s vynikajícími fotovoltaickými sledovači (trackery) pro rozsáhlé projekty

Světová jednička, společnost GameChange Solar, učinila první krok na jihoafrickém trhu pod vedením regionálního ředitele pro oblast jižní Afriky Russe Bowdena v Johannesburgu.

Přední dodavatel jednoosých sledovačů a řešení s fixním náklonem, společnost GameChange Solar má rozsáhlé znalosti v oblasti obnovitelné energie.

Derick Botha, obchodní ředitel společnosti GameChange Solar, vyjádřil nadšení z nejnovějších úspěchů ve vývoji firmy: "Když jsem před dvaceti lety začal budovat svou kariéru v oblasti solární energie v Jihoafrické republice, vytkl jsem si dlouhodobý cíl znovu se do jihoafrického regionu vrátit. Jsem moc rád, že mohu nabídnout svůj „domácí" trh a produkt, který, jak věříme, významně ovlivní programy pro získávání obnovitelné energie probíhající v regionu. Jde o produkt, který nabízí nejmodernější technologii s nízkými náklady na instalaci a údržbu a díky tomu je toto řešení cenově efektivní."

Russ Bowden přináší do společnosti bohaté zkušenosti, know-how, rozumí solárním projektům v oblasti obnovitelné energie a systémům solárních sledovačů a jeho znalost problematiky a dynamiky jihoafrického regionu je nedocenitelná. "Toto načasování je klíčové v souvislosti s oživením vládní kampaně pro zajištění obnovitelné energie, jak v aktuálním Programu pro zmírňování rizik zajištění energie nezávislými poskytovateli (Risk Mitigation Independent Power Producer Procurement Programme) (RMIPPPP) a očekávaném spuštění pátého kola Programu zajištění obnovitelné energie nezávislými poskytovateli (Renewable Energy Independent Power Procurement Programme) (REIPPP). Tyto projekty umožní rychlou realizaci nových zdrojů energie a vytyčí cestu pro lepší zabezpečení energie, aby se zmírnily dopady nouzového odpojování zdrojů energie, které jsou hlavní brzdou ekonomického rozvoje země," komentoval Bowden. Dodal, že v současné době probíhají jednání s partnery z Jihoafrické republiky o výrobě produktů lokálně. „Věříme, že máme silnou pozici, abychom dokázali uspokojit lokální požadavky v oblasti Programů pro zmírňování rizik zajištění energie nezávislými poskytovateli (Risk Mitigation Independent Power Producer Procurement Programme) (RMIPPPP) a budoucích programů REIPPP za konkurenceschopné ceny. Věříme, že systémy jednoosých sledovačů společnosti GameChange Solar umožní developerům lokálních solárních elektráren možnost zvýšit jejich tržby, ale zároveň nabídnout bezkonkurenční ceny."

Pro další informace kontaktujte Russella Bowdena na emailu Russ.Bowden@gamechangesolar.com (mobilní telefon) +27 (0) 82 880 1449, nebo navštivte stránky gamechangesolar.com

Kontaktní informace a kontaktní osoba pro dotazy médií: Derick Botha, telefon: +1 (302) 528-2125 nebo

email: derick.botha@gamechangesolar.com

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1432073/GameChange_Solar.jpg

Klíčová slova JAR-trh-energie-solární-firmy-GameChange Solar

Oblast
Afrika (af)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.