Nová proteinová dieta VICTOR je ušitá na míru mužům

Dietu drželo už 80 % žen, vyplývá z aktuálního průzkumu veřejného mínění, který si zadala výživová centra Victus. Většina dietních programů je zaměřena právě na ženy. To ale může být chyba, podle stejného průzkumu vyzkoušely dietu dvě třetiny mužů. Právě proto na trh přichází VICTOR - dieta speciálně připravená pro muže.

Zkušenosti poradců napovídají, že chlapi chtějí systém, viditelný výsledek, a zejména co nejméně starostí a příprav okolo diety samotné. "Vím, že ke každému klientovi musíme vždy přistupovat individuálně. Málo se ale mluví o rozdílech mezi muži a ženami, přitom jsou zásadní," upozorňuje Martin Cvrkal, který má desetileté zkušenosti výživového poradce z center Victus.

Muži zkrátka potřebují jednoduchý, přehledný systém, ve kterém nemusí počítat kalorie ani si připravovat, či dokonce vařit speciální jídla. "Na základě desetileté zkušenosti a individuální práce s klienty jsme sestavili balíčky jídel VICTOR, které splňují všechno, co muži ke své dietě potřebují," vysvětluje Martin Cvrkal a dodává: "Muž, který drží dietu, je vždycky v nepohodlné situaci, diety takové jsou. Když po něm budeme chtít, aby dělal množství věcí jinak než dřív, například si vařil, je daleko pravděpodobnější, že selže."

Muži podle zmíněného průzkumu podstupují diety především kvůli zdraví. Jako hlavní důvod to uvedlo téměř 40 % z nich. Na druhém místě je potřeba vypadat lépe (34 %) a na třetím lépe se cítit (22 %). U žen je situace odlišná. Pro 54,5 % je hlavním důvodem vypadat lépe. Pětina drží dietu kvůli zdraví a pětina se chce cítit lépe.

Nová produktová řada VICTOR se skládá z pečlivě vybraných proteinových jídel a se svým neotřelým designem cílí na muže hlavně ve věku 45 až 65 let. Odborníci z centra Victus vybírali jídla na základě osobní zkušenosti svých klientů. Sází na poctivá hotová jídla, která mají jejich klienti nejraději, a vědí, že jim na začátku diety nejvíc vyhovují.

Zájemci můžou vybírat ze čtyř připravených balíčků, přičemž u největšího z nich mají kompletní jídelníček zajištěný na 14 dní - bez dalších nákupů a jakékoliv přípravy jídla navíc. Hlavní jídla stačí jen ohřát, ostatní lze konzumovat rovnou. Všechna jsou plnohodnotnou součástí celodenní stravy.

Více na: www.victordiet.cz.

Odborníci na výživové poradenství z centra Victus disponují nejlépe vybavenými pracovišti v Evropě a mají bezmála desetiletou zkušenost se svými klienty. Jimi aplikovanou proteinovou dietu nabízí jako řešení všem, co už si sami neporadí. Dohlíží na průběh celého hubnutí a provozují také vlastní e-shop s proteinovou stravou.

Kontakt pro média:

Daniela Benešová, PR manažerka

daniela.benesova@taktiq.com

Klíčová slova ČR-zdraví-styl-potraviny-trh-muži-firmy-Victor-Taktiq Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.