Bob Murray, Zack Dekkaki a Ric Wake představují novou globální zábavní společnost Loki Artist Group

Podnikatelé v oblasti hudebního průmyslu, Bob Murray, Zack Dekkaki a Ric Wake, dnes oznámili společné založení Loki Artist Group, progresivní mezinárodní zábavní společnosti, vytvořené s cílem investovat do budoucnosti hudby. V současné době, ve které dochází k redefinici zábavního průmyslu, má být hlavním posláním nově zformované společnosti poskytovat hudebním společnostem finanční, obchodní a kreativní podporu, která jim pomůže položit nové základy pro budoucí úspěch.


Loki Artist Group zahajuje svou činnost se dvěma nahrávacími studii (s jedním v Los Angeles v Kalifornii a s jedním v kanadském Torontu), správcovskou společností Elev8 Global Entertainment a nahrávací a vydavatelskou divizí. Nově vzniklá společnost bude hledat nové interprety, textaře a producenty, které bude zastupovat, stejně jako nové hudební podniky, s jejichž aktivy budou moci spolupracovat. Firma bude nabízet A&R (artist & repertoire - objevování nových umělců) služby, pomáhat umělcům s rozvojem, poskytovat služby digitální propagace a správy sociálních médií a marketingové služby, stejně jako licenční a synchronizační služby, které interpretům umožní spojit se skrze svou hudbu s globálními značkami a filmovými, televizními a reklamními agenty.

Společnost Elev8 Global Entertainemnt, která nedávno spojila své síly s Loki Artist Group, poskytuje pod vedením Boba Murraye kompletní služby talent managementu široké škále hudebníků a umělců již od roku 2007. V minulosti zastupovala řadu umělců na jejich globálních turné, jako například oceňovaného skladatele Yanniho, mezinárodní Disney hvězdu Jorgeho Blanca a producenta popové/elektronické hudby, Bruna Martini. Elev8 se zaměřuje na vyjednávání podmínek významných nahrávacích smluv, stejně jako na vyjednávání dohod o umisťování ve filmech a televizním vysílání, zajišťování lukrativních dohod o synchronizačních licencí, provozování a propagování světových turné a produkci celosvětově vysílaných koncertních speciálů. Mezi aktuální klienty společnosti patří jména jako Jorge Blanco, Jonathan Antoine, Shaun Jacobs, Anna Chase, J Broadway a další.

Během oficiálního oznámení uvedl spoluzakladatel, Bob Murray, následovné: „Loki Artist Group je globální hudební rodina tvořená podobně smýšlejícími jedinci a organizacemi očekávajícími příchod nového světa hudby. Pracujeme s modelem zaměřeným na rozvoj a podporu hudebníků a jejich autorských práv. Aby hudební průmysl předefinoval své cíle a mohl pokračovat v tvůrčím růstu, musel se, vzhledem k výzvám, které za posledních deset měsíců vyvstaly, adaptovat na nové prostředí. Vidina, že budeme součástí této nové vývojové vlny, nás více než těší."

Další ze spoluzakladatelů, Zack Dekakki, dodal: „V současné době hledá Loki Artist Group - společně s hudebními společnostmi řízenými špičkovými manažery, jejichž portfolio spravovaných umělců potvrzuje schopnost přizpůsobit se době a připravit se na očekávaný návrat na scénu - strategické investiční příležitosti. Se změnami v hudebním a zábavním průmyslu jako takovém, kterých jsme byli svědky, drží Loki Artist Group krok, a bude poskytovat podnikům přizpůsobujícím se rychle měnícímu se trhu nejen finanční podporu, ale i podporu ve formě manažerských a vydavatelských služeb a kreativních a dalších zdrojů."

„Založení Loki Artist Group jsme v průběhu pandemie neplánovali, prostě jsme se chopili příležitosti. Lidé od přírody milují hudbu, a tak věřím, že náš růst bude provázet řada nových příležitostí. Je třeba držet krok s dobou a nebýt tak rigidní - jak na hudební, tak na duchovní rovině. Na skvělé hudbě a skvělých umělcích bude vždy záležet, nehledě na to, co se děje ve světě," uvedl spoluzakladatel Ric Wake.

Od roku 2021 si nová společnost slibuje celoroční příval příležitostí. Své úsilí zaměří nejenom na podporu svých stávajících klientů a partnerů, ale i na rozšiřování svého dosahu.

„V současné době se zaměřujeme hlavně na udržení dynamického provozu a hledání nových umělců a společností sdílejících naši vizi o posílení hudebního průmyslu," dodal Murray. „I přesto, že chápeme dopad aktuální drsné situace na lidstvo, je skvělé vidět, že i takto znepokojivý scénář může dát vzniknout novým dobrým věcem. Loki Artist Group je mnohem více než jen společnost a my se nemůžeme dočkat, kam nás naše cesta zavede."


Spojte se s Loki Artist Group:

Webové stránky | Instagram | Facebook | Twitter


Reklamní kontakty: Clare Anne Darragh a Lina Plath ze společnosti Frank PR, clareanne@frankpublicity.com /lina@frankpublicity.com

Klíčová slova USA-kultura-hudba-zábava-Loki Artist Group

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.