Společnost Stonebranch je připravena navázat na extrémně úspěšný rok 2020

Rekordní počet nových podnikových zákazníků, zásadní produktová vylepšení a geografická expanze přinášejí nebývalý růst a výnosy.

Společnost Stonebranch, přední poskytovatel řešení pro automatizaci a orchestraci služeb v oblasti IT, oznámila, že v roce 2020 dosáhla rekordního růstu a tržeb. Za tímto úspěchem stojí získání řady nových podnikových zákazníků, zásadní technologická vylepšení a expanze do asijsko-pacifického regionu.

V roce 2020 získala Stonebranch rekordní počet nových podnikových zákazníků, díky čemuž dosáhla nejvyšší tržeb od svého založení v roce 1999. K úspěchu firmy také přispěly nové a prohloubené integrace s nástroji třetích stran a pokračující práce na vylepšování metodiky DevOps. Společnost navíc v lednu 2020 otevřela nové regionální centrum pro asijsko-pacifický region ve městě Kuala Lumpur v Malajsii , což jí umožnilo těžit z rychle rostoucí regionální poptávky po softwaru pro automatizaci služeb s automatizací pracovního vytížení.

„Rok 2020, počínaje rekordní tržbou, byl pro Stonebranch velmi silný," uvedl generální ředitel společnosti, Giuseppe Damiani. „Takových výsledků jsme dosáhli rozvíjením a posilováním vztahů s našimi stávajícími zákazníky, a udrželi si tak více než 99% retenci. Také jsme získali rekordní počet nových podnikových zákazníků. Úspěch společnosti je důkazem nejen odbornosti a oddanosti našeho týmu, ale i kvality naší oceňované platformy Universal Automation Center pro orchestraci služeb a automatizaci."

Universal Automation Center (UAC) umožňuje podnikům orchestrovat automatizované práce a pracovní vytížení v reálném čase v stále komplexnějších hybridních IT prostředích, nativních cloudových infrastrukturách a velkých datových pipelinech. Platforma UAC, která je uznávána i předními analytiky, jako Gartner a EMA, byla navíc na technologickém trhu G2 v roce 2020 vybrána koncovými uživateli jako „High Performer" („Vysoce výkonná").

„Stonebranch je již více než 20 let důvěryhodným poskytovatelem řešení automatizace IT pro nejedno průmyslové odvětví. Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu digitálních produktů podniků přehodnocují týmy pro infrastrukturu a provoz kdysi oportunistický přístup k automatizaci sil. Tým Stonebranch úzce spolupracuje s našimi zákazníky a pomáhá jim zbavit se těchto automatizačních sil, aby mohli dosáhnout svých digitálně-transformačních cílů," dodal Damiani.

Společnost také přinesla významná meziroční vylepšení platformy Universal Automation Center. Nová vylepšení mají pomáhat podnikům překlenout propast mezi lokálním a cloudovým prostředím, a umožnit tak agilnější přístup k zákazníkům v rámci jejich cloudových, big data a DevOps iniciativ.

Aktualizace UAC zahrnují nové a vylepšené integrace s nástroji třetích stran, které pomáhají s orchestrací hybridních IT prostředí, včetně integrací s poskytovateli cloudových služeb; řešeními pro správu IT služeb; big data pipeline řešeními; široce používanými nástroji pro spolupráci na pracovišti; a kontejnery a řešeními jejich automatizace.

Stonebranch se navíc zaměřila na sjednocení vývojářů s operačními IT týmy, aby uspokojila rostoucí poptávku podniků, které přijaly DevOps metodiku. Vylepšení UAC zahrnují definici infrastruktury kódem, definici úlohy kódem a orchestraci automatizačních nástrojů používaných v toolchainu DevOps.

„Očekáváme, že nastávající rok 2021 bude pro Stonebranch dalším silným rokem. Připravujeme řadu novinek, přičemž prvním z těchto velkých vydání bude verze 7.0 Universal Automation Center. Nová verze UAC, kterou jsme vyvinuli přímo pro potřeby našich zákazníků, pomůže podnikovým zákazníkům dosáhnout dosud nevídaných úrovní orchestrace služeb a automatizace," uzavřel Damiani.

O společnosti Stonebranch

Stonebranch vytváří řešení pro orchestraci a automatizaci IT, která přetváří IT prostředí založená na jednoduché automatizaci úkolů na sofistikovaná prostředí založená na automatizaci podnikových služeb v reálném čase. Nehledě na stupeň automatizace, je platforma Stonebranch jednoduchá, moderní a bezpečná. Díky univerzální automatizační platformě Stonebranch mohou podniky bez problémů organizovat pracovní vytížení a data napříč technologickými ekosystémy a sily. Stonebranch sídlí v Atlantě v Georgii a má centra podpory a kontaktní místa po celé Americe, Evropě a Asii a slouží některým z největších finančních, výrobních, zdravotnických, cestovních, energetických a technologických institucí na světě. Více informací naleznete na www.stonebranch.com.

Mediální kontakt:

Scott Davis

scott.davis@stonebranch.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1089016/Stonebranch_Logo.jpg

Klíčová slova USA-počítače-Stonebranch

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.