Společnosti LONGi a KENO uzavírají partnerství, které polských zákazníkům zajistí vysokovýkonné solární panely o celkovém výkonu 300 MW

Společnost LONGi, která se řadí mezi přední světové výrobce fotovoltaiky, uzavřela dohodou o dodávkách solárních panelů o celkovém výkonu 300 MW se společností KENO - jedním z největších distributorů fotovoltaiky se sídlem v polských Gliwicích. Nově uzavřené partnerství je dalším krokem v pěstování dlouhodobých vztahů a prohlubování spolupráce mezi výrobcem a dodavatelem.

Spolupráce mezi společnostmi započala v první polovině roku 2019. Díky svědomitosti a aktivní součinnosti obou firem si moduly LONGi vydobyly své místo na polském trhu s fotovoltaikou a svou pozici i nadále upevňují. Také stojí za zmínku, že podle průzkumu Institutu obnovitelné energie obsadila společnost KENO první místo v celkovém objemu prodané energie skrze moduly a získala si více než poloviční podíl na lokálním trhu.

Vše nasvědčuje tomu, že počátkem roku 2021 polská vláda znovu zahájí dotační program pro fotovoltaické systémy s názvem „Moje elektřina" a zprovozní další fondy podporující rozvoj fotovoltaiky. Společnosti LONGi a KENO si uvědomují, že důsledkem těchto kroků bude zvýšená poptávka samospotřebitelů po vysoce kvalitních modulech. V roce 2021 bude tedy více než zásadní obstarání velkých skladových zásob.

Společnosti LONGi a KENO (která má největší podíl na polském trhu) využijí své postavení na polském trhu v oblasti solární energie k nabízení konkurenceschopných řešení zákazníkům způsobem, který pomůže šířit rozsáhlé zavádění čisté energie (neboli solární energie) v Polsku.

„Vzhledem k prosperující spolupráci a potenciálu trhu, který se s každým rokem stále více rozvíjí, si chceme být jisti, že na domácí trh dodáme ty nejkvalitnější moduly LONGi a zvýšíme podíl obnovitelné energie v Polsku," uvedl Tadeusz Ogarek, ředitel výzkumu a vývoje ve společnosti KENO.

Dennis She, starší viceprezident společnosti LONGi Solar, k tomu dodal: „Ve společnosti LONGi si vždy klademe za cíl poskytovat našim klientům ty nejkvalitnější a nejkonkurenceschopnější solární produkty, abychom mohli splnit náš závazek dodávat čistou a udržitelnou energii (neboli solární energii) do celého světa. Věříme, že strategická spolupráce se společností KENO dále posílí přítomnost společnosti LONGi na globálních trzích a nabídne více příležitostí k urychlení globálního energetického přechodu."

O společnosti LONGi

Společnost LONGi svými solárními fotovoltaickými technologiemi posouvá solární fotovoltaický průmysl na novou úroveň. Každoročně dodává světu vysoce účinné solární destičky a moduly o celkovém výkonu více než 30 GW, což je zhruba čtvrtina celosvětové poptávky na tomto trhu. LONGi má nejvyšší tržní hodnotu a je nejváženější společností v oblasti solárních technologií na světě. Inovace a udržitelný rozvoj jsou dvě ze základních hodnot společnosti.

Více informací naleznete na webových stránkách: https://en.longi-solar.com/

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/781516/LONGi_Solar_Logo.jpg

KONTAKT: Wentao Fan, 86-18119458237

Klíčová slova Čína-Polsko-energie-ekologie-KENO-LONGi

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.