V šesti evropských zemích byl spuštěn online prodej alkalických baterií CHiQ

Vysoce výkonné alkalické baterie ChiQ firmy Changhong mají za sebou oficiální debut v šesti evropských zemích, včetně Německa, Francie, Španělska, Nizozemska, Polska a Belgie, kde byl od 15. ledna zahájen jejich online prodej prostřednictvím platforem AMAZON, ALLGERO, CDISCOUNT, FNAC DARTY a ALIEXPRESS. Tyto baterie hrají důležitou roli v další expanzi značky v Evropě a jejich vstup firmě otevře vstup na evropský online trh s bateriemi.

Alkalické baterie CHiQ s vysokým výkonem byly oficiálně představeny v roce 2019. Splňují požadavky směrnice EU ROHS (Restriction of Hazardous Substances - Omezení škodlivých látek) a nařízení REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals - o registraci, hodnocení, povolování a omezování chemických látek) na ochranu životního prostředí. Tyto baterie jsou osazeny novou generací vysoce výkonných bateriových článků, které vyvinul tým firmy Changhong pro výzkum a vývoj baterií v průběhu 5 let. Díky tomu tyto baterie vynikají skvělým výkonem a vysokou provozní bezpečností a spolehlivostí. Při dodržení běžných podmínek pro uskladnění těchto baterií si dokážou zachovat svou kapacitu až po dobu 10 let.

Kvůli pandemii COVID-19 velmi roste poptávka spotřebitelů po zábavě, hrách, lifestylových a chytrých zařízeních, která umožňují zpříjemnit si čas strávený doma v době „Stay-at-home" ekonomiky. Uvedení baterií ChiQ na evropský trh tak pomůže zpestřit nabídku těchto produktů pro místní zákazníky.

V současné době v Evropě značka ChiQ prodává své televize, chladničky, displejová zařízení a baterie. Do budoucna chce značka ChiQ uvést na evropský trh také své další produkty, jako jsou například mobilní klimatizátory nebo čistící roboti, což přispěje k rozšíření nabídky na místním trhu. Současně hodlá značka ChiQ expandovat také na další regionální evropské trhy a prohlubovat obchodní spolupráci s platformami pro elektronické obchodování tak, aby se evropský trh stal pro značku ChiQ hlavním zahraničním trhem a aby evropští spotřebitelé měli přístup k lepším produktům a službám.

Společnost Sichuan Changhong New Energy Technology Co., Ltd. vznikla v roce 1999 jako špičková technologická firma, zabývající se výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem zejména alkalických baterií na bázi manganu, lithiových baterií a dalších produktů. Firma na trh dodává ekologicky šetrné baterie a podporuje celosvětové využívání energie z čistých zdrojů. Firma má více než 20 moderních automatizovaných výrobních linek, kde vyrábí alkalicko-manganové baterie, přičemž dvě nejvýznamnější výrobní základny se nachází ve městech Mien-jang a Ťia-sing. Firma provozuje konkurenceschopné testovací laboratoře a díky produktům a službám, které si udržují stálou kvalitu, se její výrobky výborně prodávají po celém světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1425266/Changhong_Europe_CHiQ_Batteries.jpg

KONTAKT: Rebecca Wang, +86-18928159927, Email: lu9.wang@changhong.com

Klíčová slova Německo-Čína-energie-obchod-internet-Changhong

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.