Atradius uspořádá sérii virtuálních setkání o budoucnosti globálního obchodu

Těchto setkání se zúčastní vůdčí osobnosti z podnikatelské a akademické sféry a budou se zabývat nejistotou prostředí mezinárodního obchodu způsobenou pandemií covid-19.

Svět se snaží dostat z krize covid-19 a mnoho podniků čelí nejistotě z potenciálně dlouhodobých dopadů pandemie na jejich obchodování. Kromě toho se podniky musí vypořádat s neustálými změnami a jednáními o nových podmínkách obchodních vztahů s rostoucím tlakem na digitalizaci a deglobalizaci.

Ve snaze pomoci podnikům se orientovat v tomto novém prostředí, uspořádá pojišťovna Atradius sérii čtyř virtuálních interaktivních akcí s názvem „Od krize k příležitosti: jaká je budoucnost obchodu?"

Tato série poskytne podnikům po celém světě jedinečnou příležitost získat poznatky a názory vůdčích osobností a odborníků světového obchodu, včetně specialistů na rizika z pojišťovny Atradius. Každá událost je plně interaktivní, takže kromě diskuse na téma budoucnosti globálního obchodu, bude možné pokládat zmíněným odborníkům také individuální dotazy.

Andreas Tesch, šéf obchodu společnosti Atradius pro celý svět, uvedl: „Krize covid-19 vytvořila naprosto bouřlivé prostředí, ve kterém dochází k zásadním a dokonce systémovým změnám. Otázkou je, které tyto změny posunou podnikání vpřed. Atradius přímo ovlivňuje miliardové toky globálního obchodu, proto naši upisovatelé a ekonomové všechny změny detailně zkoumají každý den. V této době zvýšené nejistoty nám tato série on-line setkání dává příležitost sdílet naše odborné znalosti a také sdílet názory některých z nejlepších světových podnikatelů a odborníků. Jsme poctěni, že můžeme hostit takto špičkovou sérii důležitých diskusí."

Úvodní setkání se zaměří na to, jak pandemie navždy mění prostředí globálního obchodu. Bude jí moderovat Daisy McAndrew (bývalá ekonomická redaktorka a hlavní politická korespondentka pro ITV News). V prvním panelu odborníků budou Ian Goldin (profesor globalizace a rozvoje na Oxfordské univerzitě), Emma Marcegaglia (generální ředitelka společnosti Marcegaglia Holding SpA), Johan Melander (úvěrový ředitel APAC a MEA Electrolux) a Edwin Kuhlman (šéf globálního risku Atradius).

Podrobnosti o akci:

Datum: čtvrtek 4. února 2021 Čas: 11:00 (Amsterdam) / 18:00 (Hongkong)

Doba trvání: 45 minut panelová diskuse následovaná 15 minutami živých otázek a odpovědí

Zaregistrovat se můžete na adrese https://group.atradius.com/virtual-event-series/from-crisis-to-opportunity-event1.html

Po každém online vysílání bude k dispozici záznam události.

O pojišťovně Atradius

Atradius je globálním poskytovatelem pojištění pohledávek se zastoupením ve více než 50 zemích světa. Produkty nabízené pojišťovnou Atradius chrání společnosti po celém světě před riziky spojenými s prodejem zboží a služeb na faktury s odloženou splatností. Atradius je členem skupiny Grupo Catalana Occidente (GCO.MC), jedné z největších pojistitelů ve Španělsku a zároveň z největších pojišťoven v oboru na světě. Více informací najdete online na https://group.atradius.cz

Pro další informace:

Christine Gerryn

Director of Group Communication & Commercial Development

Phone.: +31-20-553-2047

E-mail: christine.gerryn@atradius.com

https://group.atradius.com

Spojte se s námi na sociálních mediích

Twitter: https://twitter.com/atradius

LinkedIn: https://linkedin.com/company/atradius

YouTube: https://www.youtube.com/user/atradiusgroup

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/712156/Atradius_Logo.jpg

Klíčová slova Nizozemsko-obchod-internet-Atradius

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.