Nemocnice Žižkov má chirurgickou ambulanci i operativu

Zprava: chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák z Nemocnice Žižkov

Zprava: chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák z Nemocnice Žižkov

Církevní Nemocnice sv. Kříže Žižkov rozšířila zdravotní péči v Kubelíkově ulici v Praze 3. Od poloviny ledna 2021 je otevřena chirurgická ambulance a zahájeny budou i operační výkony. Od pondělí do pátku (7 - 14 hodin) ordinují chirurgové MUDr. Ondřej Krajník a MUDr. Zdeněk Horák. Oba zkušení lékaři se specializují na chirurgii, traumatologii a cévní chirurgii.


Chirurgická ambulance ošetřuje a léčí úrazy, bolesti břicha, cévní obtíže i chronické rány jak ambulantně, tak ve spolupráci s pražskou jednodenní i akutní nemocnicí. Oba chirurgové indikují a osobně provádí artroskopické operace kolen, operace varixů, laparoskopické operace kýl, žlučníků, appendix vermiformis i klasické operace v chirurgii a traumatologii. Operativu provádí v týmu špičkově vycvičených zdravotníků v moderně vybavených operačních sálech s navazující lůžkovou péčí.

Kromě chirurgické ambulance v Nemocnici Žižkov je ještě indikační poradna v ordinaci v Roudnici nad Labem. Objednat se lze na telefonu 221 012 240, nebo emailu: chirurgie@nskz.cz. Info na www.nemocnicezizkov.cz.


Kontakt:

tiskový mluvčí: Ing. Radek Pešout

email: pr@nskz.cz

Klíčová slova ČR-nemocnice-církve-Nemocnice sv. Kříže Žižkov-firmy-PR Nest Media

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.