Popusťte uzdu své kreativitě díky aplikaci FlipaClip, která je ode dneška ke stažení na AppGallery

Animační aplikace od studia Visual Blasters, která se dočkala mnoha kladných ohlasů, je nyní ke stažení v obchodě AppGallery. FlipaClip je přední animační aplikace, která uživatelům zařízení značky Huawei umožňuje, aby vdechli život i těm nejdivočejším výtvorům. Dosud si tuto aplikaci stáhlo již více než 30 milionů uživatelů.


FlipaClip nabízí pestrou paletu výkonných animačních a kreslících nástrojů, které vynikají intuitivností použití a umožňují uživatelům rychle a jednoduše vytvářet kvalitní animovaná videa, bez ohledu na své předchozí zkušenosti s těmito nástroji. Kromě nezbytných nástrojů, jako jsou například různé druhy štětců nebo výplní, nabízí aplikace FlipaClip také řadu pokročilých funkcí, jako je například práce s vrstvami, skiny a rámečky, které uživatelům platformy AppGallery ukazují, jak může být tvorba skvělých animací jednoduchá a zábavná.

Vývojáři ze studia Visual Blasters se snaží pomáhat uživatelům posunout své animace na ještě vyšší úroveň. Proto tato aplikace obsahuje také nástroje, jako jsou například editace zvuku, animování vrstev nebo ovládání časové linky. Na podporu tohoto úsilí se kolem aplikace FlipaClip vytvořila živá komunita vývojářů na různých sociálních sítích, kde se uživatelé této aplikace mohou spojit a získat radu či inspiraci od ostatních. Tým vývojářů ze studia Visual Blasters také často pořádá soutěže o atraktivní ceny, které oceňují kreativitu uživatelů této aplikace.

„Jsme rádi, že můžeme s firmou Huawei spolupracovat a společně nabídnout jednu z nejlepších aplikací v oblasti animace a designu uživatelům obchodu AppGallery," řekl Jonathan Meson, generální ředitel a spoluzakladatel studia Visual Blasters. „Podpora od týmu platformy AppGallery při vývoji této aplikace je skvělá. Jsme ohromeni, jak se nám tento tým snaží pomáhat na všech úrovních, počínaje integrací, přes podporu uživatelů až po zajišťování kvality (QA) celé aplikace."


Díky možnostem technologie HMS Core nabízí animační aplikace FlipaClip ještě lepší zážitky

Aby aplikace FlipaClip nabídla uživatelům platformy AppGallery ty nejlepší možnosti a zážitky, spolupracovali vývojáři tabletových a cloudových aplikací firmy Huawei s vývojáři ze studia Visual Blasters při optimalizaci této aplikace pro tablet HUAWEI MatePad Pro, který je vlajkovou lodí značky Huawei. Díky tomu tak tato aplikace na tomto tabletu nejen hladce běží, ale současně podporuje i stylus HUAWEI M-Pen. Tato aplikace navíc podporuje různé další funkce technologie Huawei Mobile Services (HMS) Core, včetně analytiky, nákupů v aplikaci, A/B testování nebo vzdáleného nastavení. Díky možnosti vzdáleného nastavení změn v konfiguraci tak aplikace FlipaClip nevyžaduje optimalizaci na straně serveru, což vývojářům ze studia Visual Blasters umožňuje neustále svou aplikaci vylepšovat bez toho, aniž by si jí uživatelé po provedené aktualizaci museli znovu stahovat.


O platformě AppGallery - jednom ze 3 největších obchodů s mobilním aplikacemi na světě

Platforma AppGallery funguje ve více než 170 zemích a její služby využívá 500 milionů aktivních uživatelů s velice různorodými potřebami. Stále máme zájem o partnerskou spolupráci s globálními i místními developery a rádi je v naší platformě přivítáme.

AppGallery si uvědomuje důležitost a oceňuje projekty svých vývojářů a usiluje o to, aby dosáhli úspěchu. AppGallery také nabízí vývojářům z celého světa komplexní provozní podporu, pořádá řadu speciálních akcí zaměřených na vývojáře a pomáhá jim vyvíjet další aplikace


Aplikaci FlipaClip si můžete z platformy AppGallery stáhnout prostřednictvím webové stránky https://appgallery.huawei.com/#/app/C102999751 .


Další informace najdete na developerském fóru Huawei Developer Forum, na webové stránce https://forums.developer.huawei.com/forumPortal/en/forum/devhub .


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1422613/FlipaClip.jpg


KONTAKT: Reina Li, liyun60@huawei.com

Klíčová slova Čína-počítače-zábava-hry-AppGallery

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.