Společnost JA Solar dodala všechny moduly potřebné pro dokončení největšího samostatného fotovoltaického projektu na Guamu

Společnost JA Solar nedávno oznámila, že dodala všechny fotovoltaické moduly potřebné pro dokončení projektu na Guamu s celkovým výkonem 88 MW. Investorem a stavitelem této fotovoltaické elektrárny, která je největší elektrárnou svého druhu na Guamu, je společnost Korea Electric Power.


Tento projekt se nachází na ostrově, v prostředí se silnými větry, a moduly tak musí splňovat přísnější požadavky na mechanické zatížení a na dobu životnosti. Po jednání a porovnání modulů od různých výrobců si firma Korea Electric Power nakonec vybrala firmu JA Solar jako výhradního dodavatele modulů pro tento projekt.


Korea Electric Power je největší energetickou firmou v Jižní Koreji a odpovídá za výrobu, rozvodnou síť a distribuci elektrické energie a také za vývoj a výstavbu nových elektráren. Vzhledem k vysoké kvalitě produktů a služeb firmy JA Solar a díky jejímu stabilnímu finančnímu zázemí a výborné pověsti, navázala firma Korea Electric Power se společností JA Solar vzájemně prospěšnou spolupráci. V roce 2020 obě firmy podepsaly rámcovou smlouvou o spolupráci a nedávno začaly pracovat na nových projektech. Kromě spolupráce na místním jihokorejském trhu se obě firmy snaží také vyhledávat nové příležitosti na zahraničních trzích a společně podporují další rozvoj a využívání solární energie na globálních trzích.


Firma JA Solar si od svého vstupu na rychle rostoucí jihokorejský fotovoltaický trh v roce 2011 vybudovala skvělou pověst a věrnou zákaznickou základnu, a to především díky produktům a službám špičkové kvality. Produkty firmy JA Solar nabízí vysokou účinnost, jsou certifikovány Korejským normalizačním úřadem (KS - Korean Industrial Standards) a uznávány jak místními oborovými médii, tak zákazníky. V roce 2018 firma JA Solar oficiálně zřídila v Jižní Koreji svou pobočku, aby mohla poskytovat lepší služby a podporu pro místní zákazníky. V roce 2019 tato pobočka získala cenu „Best Market Performance Award (Nejlepší firma na trhu)" od jihokorejské Asociace solárního a energetického průmyslu (ESS).


KONTAKT: Oriana Zhang, +86-10-63611888-1697, zhangbobo@jasolar.com

Klíčová slova Čína-energie-solární-JA Solar Technology Co., Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.