Firma Unico Studio umístila své oblíbené logické hry Brain Test na platformu AppGallery

Oblíbené mobilní logické hry si tak zájemci mohou stáhnout i na AppGallery, oficiálním tržišti aplikací firmy Huawei.


Zábavné a barevné logické hry Brain Test: Tricky Puzzles a Brain Test 2: Tricky Stories jsou nyní k dispozici i uživatelům platformy AppGallery.

Dohromady mají obě tyto oblíbené hry více než 300 milionů stažení. Hry Brain Test: Tricky Puzzles a Brain Test 2: Tricky Stories jsou celosvětově dostupné v 19 různých jazycích a nabízí hráčům vše, co od kvalitních logických her očekávají.

„Unico Studio se těší na spolupráci s platformou AppGallery. Od vydání první ze série her Brain Test, zaznamenáváme kladné ohlasy od hráčů z celého světa," řekl Erkay Uzun, zakladatel a generální ředitel firmy Unico Studio. „Naše hry patří mezi nejlépe hodnocené ve své kategorii a hráči sérii Brain Test milují. Těšíme se na spolupráci s hráči, kteří využívají zařízení Huawei, a chceme prostřednictvím platformy AppGallery do budoucna nabízet i další zábavné hry."


Brain Test - přínos logických her pro uživatele zařízení společnosti Huawei

Brain Test: Tricky Puzzles je zábavná logická hra, ve které hráči musí plnit úkoly, jejichž náročnost se stále zvyšuje. Hra nabízí stovky různých logických hádanek a kvízů, které hráči musí vyřešit. Cílem hry je prolomit tradiční konvence a nabídnout hráčům nevšední a jedinečný zážitek, včetně skvělého obsahu a špičkové grafiky. Druhý díl Brain Test 2: Tricky Stories navazuje na úspěch herní série Brain Test a mezi hráči se těší velké oblibě. Tato hra nabízí alternativní formát příběhů, a je tak skvělá pro všechny hráče, kteří rádi řeší logické hádanky a problémy.


Huawei nabízí svým partnerům technologickou podporu

Značka Huawei, která provozuje jednu z nejrychleji rostoucích platforem pro mobilní aplikace na světě, je pro studio Unico skvělým partnerem. Firma Huawei poskytla vývojářům při uvádění herní série Brain Test na platformu AppGallery plnou podporu, díky čemuž se podařilo tyto hry vydat během několika málo měsíců. Firma Huawei rovněž pomohla s propagací těchto her, a to nejen na platformě AppGallery, ale také prostřednictvím různých sociálních sítí. Obě hry využívají inovativní platformu HMS Core firmy Huawei, včetně služeb Huawei Game Service Plug-in a Huawei IAP Kits.

„Tým společnosti Huawei nám poskytl vysoce kvalitní technickou podporu v celém procesu integrace," řekl pan Erkay Uzun. „Komunikace byla skvělá a poskytli nám skvělé vedení a zpětnou vazbu, což nám pomohlo rychle se vypořádat s technickými problémy."


O platformě AppGallery, která patří mezi 3 největší světové obchody s mobilními aplikacemi

Platforma AppGallery funguje ve více než 170 zemích a její služby využívá 500 milionů aktivních uživatelů s velice různorodými potřebami. Stále máme zájem o partnerskou spolupráci s globálními i místními developery a rádi je v naší platformě přivítáme.

AppGallery si uvědomuje důležitost a oceňuje projekty svých vývojářů a usiluje o to, aby dosáhli úspěchu. AppGallery také nabízí vývojářům z celého světa komplexní provozní podporu, pořádá řadu speciálních akcí zaměřených na vývojáře a pomáhá jim vyvíjet další aplikace.


Hru Brain Test: Tricky Puzzles si nyní můžete zdarma stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu https://appgallery.huawei.com/#/app/C102634439 .

Hru Brain Test 2: Tricky Stories si nyní můžete zdarma stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu https://appgallery.huawei.com/#/app/C103175337 .

Více informací získáte na webové stránce https://forums.developer.huawei.com/forumPortal/en/forum/devhub .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1418757/BrainTest2.jpg

KONTAKT: Reina Li, liyun60@huawei.com

Klíčová slova Čína-počítače-zábava-hry-AppGallery

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.