Společnosti TOJOY a KADIN uzavřely strategické partnerství

Dne 6. ledna skupina TOJOY Shared Holding Group (dále jen „TOJOY") a Indonéská obchodní a průmyslová komora (KADIN - Indonesian Chamber of Commerce and Industry) oznámily, že uzavřely strategické partnerství. K uzavření partnerství došlo prostřednictvím speciální slavnostní akce, která se uskutečnila on-line. Ujednání o porozumění za obě organizace podepsali generální ředitel skupiny TOJOY, Ke Ťün, a předseda představenstva organizace KADIN, Rosan Roeslani. Této slavnostní příležitosti se zúčastnili pánové Djauhari Oratmangun, indonéský vyslanec v Číně a ministr Dino Kusnadi.

Všichni vedoucí představitelé vyjádřili velkou naději pro budoucnost této spolupráce. Podle generálního ředitele společnosti TOJOY, pana Ke Ťüna, a předsedy představenstva organizace KADIN, Rosana Roeslaniho, je partnerství mezi oběma organizacemi novou kapitolou nejen pro tyto organizace, ale také pro podnikatelskou komunitu v obou zemích. Platforma společnosti TOJOY, se svými obrovskými tržními zdroji, zkušeností a více než 1 milionem registrovaných podnikatelů, je připravena zařadit do své nabídky různorodé projekty z Indonésie a umožnit jim dosáhnout na čínském trhu významnějších úspěchů. Naproti tomu organizace KADIN bude naplno využívat svou síť a propagovat čínské podnikatele na indonéském trhu. Spolu s prohlubováním partnerství mezi organizacemi TOJOY a KADIN se čínská a indonéská podnikatelská komunita postupně naučí lepšímu vzájemnému porozumění a zapojí se do více obchodních transakcí, což prospěje obyvatelům obou zemí.

Společnost TOJOY vznikla v roce 1991 a provozuje největší platformu pro urychlování a růst podnikání v Číně i dalších zemích světa. Již více než 29 let firma TOJOY úspěšně provozuje platformu, která spojuje online a off-line prostředí, funguje jako podnikatelský inkubátor a urychlovač růstu a nabízí řadu dalších odborných služeb. Platformu využívá více než 1 milion investorů a podnikatelů, každý rok se jejím prostřednictvím uskuteční více než 300 významných veletrhů a dalších akcí a v jejím rámci vznikla globální síť pro poskytování obchodních a podnikatelských služeb. Dnes se platforma TOJOY rozšířila i mimo Čínu a funguje v Severní Americe, Evropě, Latinské Americe, zemích ASEAN (Thajsko, Indonésie, Malajsie, Filipíny, Singapur, Kambodža) a v dalších regionech. Pobočky firmy TOJOY najdete v Hongkongu, New Yorku, Paříži, Vídni či v Mexiku.

KADIN je zastřešující organizace indonéských asociací. Zabývá se všemi záležitostmi týkajícími se obchodu, průmyslu a služeb a snaží se maximálně využívat potenciálu a synergií národní ekonomiky. KADIN je jedinou indonéskou celostátní organizací, která má právo jednat jménem soukromých firem. Organizace KADIN sdružuje 34 regionálních komor a 514 okresních poboček, které zajišťují její celostátní působnost. Vzhledem ke své obrovské síti spolupracujících organizací je KADIN preferovaným partnerem zahraničních firem, které chtějí úspěšně podnikat v Indonésii.

Prostřednictvím platformy TOJOY, která funguje jako podnikatelský akcelerátor, chce organizace KADIN pomáhat indonéským firmám vstoupit na čínský konkurenční trh, vyhledat vhodné partnery pro jednotlivé obory podnikání, pomáhat indonéským podnikatelům získat informace o nových nabídkách spolupráce a obchodních příležitostech a pravidelně pořádat obchodní jednání mezi oběma partnery s cílem vzájemně se informovat o nových příležitostech pro indonéské firmy. Organizace KADIN věří, že se do platformy TOJOY bude zapojovat stále více indonéských podnikatelů a firem, a to v rámci jednotlivých mezinárodních akcí a projektů, které tato platforma nabízí.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1417523/The_MOU_signing_Chairman_Rosan_Roeslani_Global_CEO_Ge_Jun.jpg

KONTAKT: Guo Xiaoyu, +86-186-1174-0095, guoxiaoyu@tojoy.com

Klíčová slova Čína-Indonésie-hospodářství-KADIN-TOJOY

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.