Značka Amazfit představila nové ultramoderní chytré hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e se špičkovými zdravotními a fitness funkcemi

Tyto komplexní chytré hodinky nabízí jedinečné spojení stylu se zdravím


Amazfit, světová značka produktů nositelné elektroniky, představila na letošním veletrhu CES, který se uskutečnil zcela virtuálně, chytré hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e. Oba nové přírůstky v řadách chytrých hodinek Amazfit GTS 2 a GTR 3 vynikají nejmodernějšími fitness funkcemi, ultratenkým a moderním designem a aktivním zákazníkům nabízí dokonalou směsici stylu a zdravotních funkcí, velmi dlouhou životnost baterie a nekompromisní eleganci.


Kompletní produktovou řadu značky Amazfit si můžete prohlédnout na webových stránkách amazfit.com také v průběhu virtuálního veletrhu CES, který se uskuteční ve dnech 11. až 14. ledna 2021.


Bezrámečkové[1] provedení


Díky výjimečnému bezrámečkovému provedení se zakřiveným sklem nabízí tyto modely dokonalou přehlednost a dostupnost všech údajů na jednom místě. Tělo chytrých hodinek GTR 2e a GTS 2e je vyrobeno ze slitin hliníku a díky dynamickým křivkám se pohodlně nosí a na ruce je skoro necítíte. Pro zvýšení odolnosti displeje proti poškrábání je navíc jeho povrch ošetřen vakuově nanesenou ochrannou vrstvou.


Otočný ciferník se skvělými barvami a ostrostí


Model GTS 2e nabízí otočný HD AMOLED displej s úhlopříčkou 1,65 palce, který má ostrost srovnatelnou s nejmodernějšími chytrými telefony. Díky hustotě pixelů 341 ppi nabízí displej čistý a věrný obraz se živými barvami, které zajišťují skvělou čitelnost informací.


Model GTR 2e je osazen otočným displejem HD AMOLED s úhlopříčkou 1,39 palce a hustotou pixelů 326 ppi pro ostré a věrné barvy a výbornou čitelnost informací.


Komplexní ochrana zdraví[2]


Chytré hodinky Amazfit GTR 2e i GTS 2e jsou vybaveny nejnovějším optickým snímačem BioTrackerTM 2 PPG s vysokou přesností měření, který nabízí komplexní ochranu zdraví. Hodinky celých 24 hodin monitorují tepovou frekvenci a v případě abnormálního zvýšení klidové tepové frekvence uživatele upozorní varovným hlášením.


Měření saturace krve kyslíkem


Při fyzické námaze, jako je například běh, maraton nebo intenzivní cvičení venku, si můžete změřit saturaci krve kyslíkem (SpO2).


Systém PAITM pro hodnocení zdravotního stavu


PAITM (Personal Activity Intelligence) je systém pro hodnocení zdravotního stavu, který s pomocí speciálních algoritmů zpracovává naměřené údaje o srdeční činnosti, době trvání fyzické námahy a další zdravotní informace k vytvoření jednoduchého a snadno srozumitelného přehledu o celkové fyzické zdatnosti uživatele.


Monitorování kvality spánku pro co nejlepší výkonnost


Chytré hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e podporují hluboký spánek a dokážou přesně vyhodnotit jednotlivé fáze spánku a dýchání během spánku a nabídnout uživatelům analytické informace a doporučení pro zlepšení. Hodinky umí zachytit i kratší spánek během dne (s délkou trvání nad 20 minut[3]) a shromažďují tak přesnější a úplnější informace o kvalitě spánku.


Monitorování hladiny stresu


Naše nové chytré hodinky vám umožní zjistit, na jaké hladině stresu, jste se po celý den pohybovali, zda jste byli v pohodě, hladina stresu byla normální, střední nebo vysoká.


90 zabudovaných sportovních režimů


Nové chytré hodinky Amazfit nabízí 90 zabudovaných sportovních režimů, které uspokojí potřeby většiny sportovních fanoušků. Díky inteligentní funkci rozpoznávání sportovních aktivit[4] se hodinky automaticky přepnou do příslušného sportovního režimu, jakmile provedete první pohyby.


Chytrý hlasový asistent[5]


Hlasové ovládání hodinek je možné i bez přístupu k internetu, díky funkci offline hlasového asistenta. V tomto režimu můžete hlasem přepínat mezi sportovními režimy nebo aktivovat funkci měření tepové frekvence.


Dlouhá životnost baterie


Díky špičkové optimalizaci a řízení spotřeby vysokokapacitní baterie, vydrží chytré hodinky GTR 2e na jedno nabití při běžném způsobu používání až 24 dní a model GTS 2e pak až 14 dní[6] a jsou tak připraveny kdykoli zaznamenávat pokrok, kterého jste dosáhli a sledovat váš zdravotní stav bez nutnosti neustálého nošení nabíječky.


Kompatibilita s aplikací Zepp App pro optimalizaci údajů o zdravotním stavu


Naše nové hodinky jsou kompatibilní s aktualizovanou verzí aplikace Zepp App, která podrobně analyzuje získané údaje a nabízí správu získaných zdravotních informací, díky čemuž si uživatelé mohou 24 hodin denně a 7 dní v týdnů kdykoli zobrazit informace o své aktuální fyzické kondici.


Cena a dostupnost


V Severní Americe jsou chytré hodinky Amazfit GTR 2e a Amazfit GTS 2e dostupné od 11. ledna 2021, a to prostřednictvím oficiálních webových stránek Amazfit nebo na Amazonu (odkazy směřují přímo na dané produkty). Cena obou modelů hodinek činí 139,99 dolarů.


Ve Spojeném Království budou chytré hodinky Amazfit GTR 2e a Amazfit GTS 2e v prodeji od 11. ledna prostřednictvím sítě Argos, a to za cenu 119 liber. Kromě toho budou tyto modely v prodeji také na oficiálních webových stránkách Amazfit a na Amazonu, přičemž datum zahájení prodeje bude oznámeno později.


[1] Chytré hodinky Amazfit GTR 2e a GTS 2e vynikají zcela novým provedením, nemají žádné viditelné okraje a rámečky a nabízí tak skvělou viditelnost „bez rámečku".


[2] Tyto produkty nejsou zdravotnickými prostředky. Naměřené údaje a výsledky mají jen informativní charakter a nesmí být používány pro diagnostiku či monitorování žádných onemocnění. Navíc je přesnost dat ovlivněna tetováním či jinými pigmenty na kůži, tmavším zbarvením kůže, chlupy, pohyby a pocením při sportovních aktivitách a dalšími faktory.


[3] Pokud hodinky zaznamenají spánek uživatele mezi půlnocí a šestou hodinou ranní, může být spánek za dobu mezi šestou hodinou večerní předešlého dne a jedenáctou hodinou ranní zaznamenáván jako noční spánek; spánek mezi jedenáctou hodinou ranní a šestou hodinou večerní trvající déle než 20 minut je pak zaznamenán jako krátký spánek (zdřímnutí). Spánek trvající kratší dobu než 20 minut není zaznamenáván.


[4] Chytré rozpoznávání sportovních režimů funguje pro následující režimy: venkovní běh, běh na běžeckém pásu, chůze, venkovní cyklistika, plavání v bazénu a eliptický trenažér.

br>[5] Offline hlasový asistent podporuje pouze hlasové povely v anglickém jazyce.


[6] Výdrž baterie závisí na nastavení hodinek, provozních podmínkách a dalších faktorech. Skutečná výdrž na jedno nabití se tak může lišit od údajů zjištěných při testování v laboratoři. Hodinky Amazfit GTR 2e mohou na jedno nabití vydržet až 24 dní, a to při následujícím běžném způsobu používání: trvale aktivované měření tepové frekvence a monitoring spánku, 150 oznámení na displeji za den, 30 zvednutí zápěstí pro kontrolu času, provoz při maximálním jasu displeje po dobu 5 minut, režim cvičení zapnutý 3x týdně, GPS aktivováno na 30 minut.


Hodinky Amazfit GTS 2e mohou na jedno nabití vydržet až 14 dní, a to při následujícím běžném způsobu používání: trvale aktivované měření tepové frekvence a monitoring spánku, 150 oznámení na displeji za den, 30 zvednutí zápěstí pro kontrolu času, provoz při maximálním jasu displeje po dobu 5 minut, režim cvičení zapnutý 3x týdně, GPS aktivováno na 30 minut.


obrázek - https://mma.prnewswire.com/media/1396871/Amazfit_Smartwatches.jpg


KONTAKT: Yunya Liu, +86-15999658480

Klíčová slova USA-počítače-elektronika-trendy-Amazfit

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.