Celosvětový maloobchodní prodej kosmetických výrobků značky Fenty Skin byl zahájen

"Vždy jsem chtěla, aby lidé měli přístup ke skvělým produktům pro péči o pokožku a k té nejlepší kosmetice. Zařazení produktů značky Fenty Skin do celosvětové distribuce sítí Sephora, Boots a Harvey Nichols tak znamená, že lidé z celého světa si nyní ve svém maloobchodě mohou pod jednou střechou zakoupit produkty značek Fenty Skin i Fenty Beauty." - Rihanna

Značka Fenty Skin od Rihanny, která je jejím debutem v oblasti kosmetických výrobků pro péči o pokožku, je od 26. prosince 2020 v maloobchodní distribuci sítí Sephora, Boots a Harvey Nichols, na vybraných místech po celém světě. Rihanna značku Fenty Skin vyvinula v letošním roce ve spolupráci se značkou Kendo Brands, která patří pod křídla kosmetické skupiny LVMH, s cílem nabídnout široké veřejnosti jednoduchá a přitom kvalitní řešení pro všechny barvy a typy pokožky. Zařazením značky Fenty Skin do celosvětové maloobchodní distribuční sítě tak zlepší dostupnost této značky pro zákazníky ve 30 zemích světa.

Interaktivní multikanálovou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.multivu.com/players/English/8833951-rihanna-fenty-skin-global-retail-launch/

Fenty Skin představuje novou kulturu v péči o pokožku a nabízí čisté, jednoduché a hlavně fungující kosmetické prostředky pro péči o pokožku pro každého. Všechny produkty této značky vynikají jednoduchostí použití a nabízejí celou řadu výhod. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby vhodně doplnily řadu zkrášlujících a makeupových přípravků značky Fenty Beauty, byly testovány na všech typech a odstínech pokožky a společně výborně fungují. Díky rozšíření značky Fenty Skin do maloobchodní prodejní sítě si tak zákazníci mohou nakoupit všechny produkty obou značek Fenty Skin i Fenty Beauty pod jednou střechou.

Rihanna se při návrhu svých produktů nechala inspirovat globálním životním stylem a jejich součásti jsou vědecky ověřené a fungující látky pro péči o kůži, jako je kyselina hyaluronová nebo niacinamid. Jejich účinnost byla klinicky ověřena. Rihanna dává přednost čistému složení, a tak výrobky těchto značek obsahují rostlinné výtažky a látky, které byly získány bez zabíjení zvířat a ekologickým způsobem a neobsahují lepek. Denní hydratační krém s UV filtrem (SPF) například neobsahuje látky získané ničením korálových útesů a jeho obal je recyklovatelný. Navíc jsou v prodeji i chytré sady pro doplnění těchto produktů, které šetří obalový materiál a umožňují, aby si tento produkt zachoval svůj luxusní vzhled. Rihanna navíc při návrhu produktů využila svých bohatých zkušeností s jemnými a čistými vůněmi a její produkty mají jedinečnou texturu a konzistenci. Značka Fenty Skin vznikla na základě vlastních zkušeností Rihanny z péče o pokožku a pomůže vám udržet si zářivou, zdravě vypadající pleť přes den i v noci.

Mezi produkty značky Fenty Skin patří:

  • Total Cleans'r Remove-It-All Cleanser (odličovač Fenty Skin) (25 dolarů), odličovač a čistič pleti v jednom. Tento krém odstraní prach, mastnotu a dlouhodobý make-up bez vysušování pokožky.
  • Fat Water Pore-Refining Toner Serum (pleťové rozjasňující sérum Fenty Skin) (28 dolarů), jedinečné pleťové rozjasňující sérum, které zlepšuje vzhled tmavých skvrn, rozjasňuje a současně vyhlazuje a zvláčňuje pokožku.
  • Hydra Vizor Invisible Moisturizer Broad Spectrum SPF 30 Sunscreen (krém Fenty Skin s SPF ochranou 30) (35 dolarů, náplň 30 dolarů), hydratační krém s SPF ochranou (UV filtrem), který neobsahuje olej, lehce se nosí a je na pokožce všech odstínů prakticky neviditelný a dodává jí jemně růžový nádech. Chrání před dehydratací a pomáhá zakrýt barevné odlišnosti a skvrny na kůži a přitom je šetrný k makeupu, kde nevytváří žádné nežádoucí efekty. A navíc lze náplň znovu doplňovat.
  • Instant Reset Overnight Recovery Gel-Cream (hydratační krém Fenty Skin) (40 dolarů, náplň 36 dolarů), zvlhčující a zvláčňující přípravek na bázi gelu a krému, který okamžitě hydratuje a zjemňuje vrásky a linky na pokožce, která tak díky němu získává zdravější a čerstvější nádech hned po ránu. Již po jednom týdnu budou také vaše póry a tmavé skvrny na pokožce vypadat lépe. A navíc lze náplň znovu doplňovat.
  • Fenty Skin Start'r Set (pečující sada Fenty Skin) (40 dolarů), sada obsahující 3 produkty Total Cleans'r, Fat Water a Hydra Vizor v cestovní mini velikosti.

Kontaktní informace: Kontakty pro PR: Ali Bucky Dishi, BOLD PR; ali@boldpr.com nebo Natalie Krause, BOLD PR; Natalie@boldpr.com

Klíčová slova USA-kosmetika-firmy-LVMH

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.