Společnost JPMorgan koupila přední cestovní kancelář a poskytovatele věrnostních programů

Akvizicí moderní a snadno rozšiřitelné technologické platformy skupiny cxLoyalty hodlá firma JPMorgan Chase změnit způsob poskytování služeb v oblasti cestování a věrnostních programů

Firma JPMorgan Chase & Co. (burzovní index NYSE: JPM) a skupina cxLoyalty Group Holdings v pondělí oznámily, že podepsaly smlouvu na jejímž základě firma JPMorgan Chase od skupiny CxLoyalty Group Holdings kupuje společnost Global Loyalty, cestovní kancelář a poskytovatele věrnostních programů. Součástí této akvizice je i přední technologická platforma skupiny cxLoyalty, která umožňuje poskytovat nejen komplexní služby cestovní kanceláře, ale také bance zajistí správu všech věrnostních programů, včetně dárkových karet, propagačních materiálů či sbírání bodů.

„Tato investice je součástí naší strategie nabízet naší obrovské, rychle rostoucí skupině zákazníků kromě ostatních benefitů i ty nejlepší možnosti cestování. Lidé po celém světě si chtějí znovu užívat dovolené a cestovat a my pevně věříme, že pro většinu z nich to bude možné již v blízké budoucnosti. Akvizice platformy cxLoyalty tak milionům klientů firmy Chase umožní, jakmile to bude možné, získat skvělé výhody v oblasti pohodlného cestování,“ řekla Marianne Lake, ředitelka divize spotřebitelských úvěrů ve firmě JPMorgan Chase.

Firma cxLoyalty nabízí špičkové technologická řešení pro správu cestovatelských a věrnostních programů, a to již více než 40 let. Její zkušenosti v oblasti návrhu, zajišťování a poskytování věrnostních programů a cestovatelských služeb vhodně doplňují služby společnosti JPMorgan Chase, která se mezi zákazníky těší skvělé pověsti pro své vysoce kvalitní a různorodé služby. Předpokládá se, že tato akvizice pomůže posílit další růst stávajících věrnostních platforem firmy JPMorgan Chase včetně platformy Ultimate Rewards. Služeb této nové platformy budou moci využívat nejen stávající zákazníci firmy cxLoyalty, ale finanční skupina JPMorgan Chase hodlá služby cestovní kanceláře nabízet i všem ostatním zákazníkům. Značku cxLoyalty a vztahy se stávajícími zákazníky bude i nadále řídit Todd Siegel, generální ředitel skupiny cxLoyalty Group.

„JPMorgan Chase je pro naši přední platformu pro věrnostní programy a služby cestovní kanceláře tím pravým investičním partnerem,“ řekl Todd Siegel, generální ředitel firmy cxLoyalty. „Toto partnerství nám tak pomůže vylepšit a rozšířit naše technologické řešení, které budeme moci nabídnout našim největším zákazníkům z řad 500 největších firem světa podle žebříčku časopisu Fortune. Ti pak naše služby budou moci poskytovat milionům svých klientů po celém světě.“

Paní Lake, dodala: „Vítáme Todda a firmu cxLoyalty do rodiny JPMorgan Chase a těšíme se, že společně vytvoříme další hodnoty pro naše zákazníky a klienty.“

Zákazníci, kteří využívají kreditní karty finanční skupiny JPMorgan Chase budou moci i nadále obvyklým způsobem využívat výhody z věrnostního programu Ultimate Rewards, který bude postupně rozšiřován a nabídne další nové možnosti cestování.

O společnosti JPMorgan Chase & Co.

JPMorgan Chase & Co. (burzovní index NYSE: JPM) je přední světový poskytovatel finančních služeb s aktivy ve výši 3,2 bilionu dolarů a pobočkami po celém světě. Firma je jedničkou v oblastech investičního bankovnictví, finančních služeb pro spotřebitele a malé firmy, komerčního bankovnictví, zpracování finančních transakcí, správy aktiv a soukromého kapitálu. JPMorgan Chase & Co, jako součást indexu Dow Jones Industrial Average, slouží milionům spotřebitelů ve Spojených státech a mnoha nejvýznamnějším světovým firmám, institucím a státním organizacím pod svými značkami JP Morgan a Chase. Další informace o firmě JPMorgan Chase & Co. najdete na webové stránce www.jpmorganchase.com.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webové stránce businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201228005218/en/

Kontaktní informace

Amy Bonitatibus, ředitelka pro komunikaci, Chase, amy.m.bonitatibus@jpmorgan.com

Ashley Dodd, ředitelka pro komunikaci týkající se karet, Chase, ashley.e.dodd@chase.com

Zdroj: JPMorgan Chase & Co.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-služby-turistika-cxLoyalty-JPMorgan Chase

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.