Honor podporuje mladé inovátory, aby následovali své sny, a oslavuje vítěze výzvy Red Bull Basement 2020

Letošní září se neslo v duchu spolupráce mezi technologickým gigantem pro mládež z celého světa, společností HONOR, a Red Bull Basement 2020. Cílem bylo povzbudit týmy mladých inovátorů k realizaci technologických řešení a vytváření aplikací, které přispějí k pozitivní sociální změně.

Do soutěže zaslalo své příspěvky na 3865 mezinárodních studentských týmů, ze kterých bylo vybráno 38 finalistů, kteří nadále pokračovali ve vývoji svých aplikací a projektů a v práci na svých nápadech a kreativních vizích. Jako oficiální mobilní a PC partner události, poskytla společnost HONOR zúčastněným týmům pomoc ve formě know-how a mentoringu, stejně jako komplexní sadu pro vývoj aplikací zahrnující laptopy z oceňované produktové řady HONOR MagicBook a smartphony řady HONOR X disponujících nejmodernějšími technologiemi a nástroji, které mladí vizionáři potřebovali k tomu, aby svým nápadům vdechli život.

Po týdnech tvrdé práce a odhodlání představilo 13. prosince 38 týmů finalistů z univerzit celého světa své revoluční nápady na zcela virtuálním workshopu Red Bull Basement Global Workshop. Po prezentaci projektů a hlasování byl vítězem zvolen tým LAVA AQUA X z londýnské Brunel University. O vítězství se zasloužil svým vynalézavým řešením na shromažďování a opětovné využívání vody ze sprchování k praní oblečení. Na této vůbec první virtuální akci se zaměřením na podporu pozitivní změny ve světě byla odhalena řada konceptů předložených mezinárodní komunitou mladých inovátorů soustředěných na rozličné oblasti, od boje s klimatickou krizí po vzdělávací nástroje.

PROSAZOVÁNÍ POZITIVNÍ SOCIÁLNÍ ZMĚNY SILOU TECHNOLOGIE

Díky podpoře ve formě laptopů a mobilů společnosti HONOR mohly soutěžící týmy vdechnout svým nápadům život za pomoci výkonných přenosných zařízení MagicBook s ohromujícím FullView displejem. Smartphony HONOR X zase umožnily členům týmů zůstat stále ve spojení díky jejich neuvěřitelné výdrži na baterii a spolehlivému výkonu - studenti tak mohli, navzdory sociálnímu distancování, pracovat na svých projektech kdykoli a kdekoli.

Následuje poslání společnosti HONOR umožnit mladým inovátorům vytvořit lepší budoucnost za pomoci průkopnické technologie, pomohl tým zkušených specialistů společnosti HONOR zúčastněným týmům nejen s jejich konkrétními technologickými otázkami, ale také jim poskytl cenné know-how o uvádění zboží na trh a zpeněžení aplikací.

Letošní finalisté nastavili laťku opravdu vysoko řadou inovativních konceptů aplikací, produktů a designů nesoucích se v duchu „technologie s dobrým záměrem" a zaměřením na problémy reálného světa a pozitivní transformaci společnosti.

LAVA AQUA X, vítězný koncept vyvinutý britskými studenty Paramveere Bhachu a Joannou Power z londýnské Brunel University, řeší otázku udržitelnosti čisté vody. Tým vynalezl pračku, která shromažďuje vodu z podlahy téměř každé sprchy, filtruje ji a znovu používá k praní oblečení. Na poli aplikací zazářila KARTA. Aplikace vyvinutá Anastasií Smirnovou a Kirillem Tropinem z moskevské Prezidentské akademie národního hospodářství a veřejné správy je navržena ke zjednodušení mezistudentské komunikace a snazší orientaci po obrovském univerzitním kampusu. Bez povšimnutí nezůstala ani aplikace vytvořená studenty Würzburské univerzity, Janikem Ehrhardtem a Tobiasem Moritzem, s názvem HANDICAPP, která umožňuje fyzicky znevýhodněním jedincům za pomoci jednoduchých pohybů, například otáčením hlavy, jejím kýváním nebo zavíráním očí ovládat tablet nebo jiná elektronická zařízení.

Zjistěte více o těchto aplikacích a podívejte se na některé z dalších neuvěřitelných nápadů, se kterými přišli studenti z celého světa na @honorglobal a @redbull.

O společnosti HONOR

HONOR je přední technologická značka cílená na mládež z celého světa. Zrozena v době revoluce mobilního internetu byla formována průkopnickou technologií, která je výsledkem neochvějného zaměření společnosti na investice do výzkumu a vývoje. Značka HONOR využívá všechny možnosti éry 5G a AI a klade si za cíl vytvořit inteligentní nový svět pro mladé rozvíjením inteligentního živého ekosystému a inspirativní kultury. HONOR se bude i nadále odlišovat svým zaměřením na oblast inovací, integrací životního stylu obohaceného o technologie a rozmanitou a otevřenou on-line komunitou pro svou živou a rostoucí fanouškovskou základnu.

Pro více informací prosím navštivte webové stránky www.hihonor.com nebo nás sledujte na:

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

http://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1388096/Team_HandicApp.jpg

KONTAKT: Mavis Wen, +852 5205 6606, mavis.wen@bcw-global.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-firmy-Honor

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.