Proč jsme se rozhodli podpořit české a slovenské podnikatele v krizi?

Prostřednictvím našich značek IGNUM / Domena.cz v Česku a Webglobe - Yegon na Slovensku reagujeme na zhoršenou podnikatelskou situaci v zemi a podporujeme online byznys podnikatelů produkty zdarma.


V naší firmě věříme v sílu podnikatelského prostředí, v sílu nápadů a v byznys coby hnací motor celé společnosti. Proto jsme se rozhodli podnikatelům během krize věnovat sadu klíčových produktů zdarma.

Domény, hosting a další produkty představují první krok začínajících podnikatelů v online prostoru, nebo krizový krok u těch podnikatelů, kteří musí své podnikání přenést do digitálu.

"Spustili jsme iniciativu na pomoc podnikatelské sféře. Protože je nám prostředí online blízké a víme, jak je současná situace složitá, rozhodli jsme se podat pomocnou ruku tak jak nejlépe umíme a v oblasti, kterou dobře známe“, vysvětluje Igor Strečko, CEO WY Group.

Iniciativu s názvem „Otočíte to!“ neprezentujeme jako nějakou krátkodobou reklamní akci. Celá aktivita poběží po dobu trvání nejhorší krize a může se do ní teoreticky zapojit neomezený počet podnikatelů. Ať už se jedná o ty začínající, nebo o ty, kteří jsou nuceni svůj byznys přesunout do digitálního prostředí. A právě k tomu je chceme jako firma s digitálním DNA přirozeně motivovat.

Iniciativu jsme spustili po dlouhodobé analýze situace v obou zemích. Zmíněných firem zasažených krizí, ať už malých, či středních, jsou na obou trzích již stovky a jejich počet roste každý den. S restrikcemi a omezením přímého prodeje se řada podnikatelských plánů ocitá buď na pokraji existence, nebo míří do digitálu. Řada druhů podnikání je schopná přežít, či dokonce vzkvétat i ve změněném prostředí. Přeje tomu masivní změna spotřebitelského chování, kdy si spotřebitelé zvykají nakupovat online i takové produkty a služby, které by dříve kupovali výhradně v kamenných prodejnách.

Kromě podnikatelů bojujících s krizí je naše iniciativa „Otočíte to!“ určena i lidem, kteří dosud nepodnikali, ale kvůli krizi přišli o práci a uvažují o tom, že by právě digitální podnikání vyzkoušeli.

Vyzýváme proto podnikatele, aby se v této těžké době nevzdávali a důvěřovali možnostem online prostředí. Věříme, že i s naší malou pomocí tuto svízelnou situaci spolu otočíme k lepšímu. Věříme v solidaritu a v dobré nápady.


Projekt najdete na adrese www.otociteto.cz a www.otociteto.sk.

https://www.youtube.com/watch?v=1aeajzBsD3c

Klíčová slova ČR-Slovensko-hospodářství-internet-firmy-IGNUM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.