Tianfu Cloud Town: Zažij styl a kulturu měst

"Tianfu Cloud Town" (Čcheng-tu tchien fu jün tuan siao čcheng), značka vytvořená ze spolupráce 279 měst v Čcheng-tu, se zavázala k vytvoření kompletní a nevídané turistické atrakce. Starobylá města Čcheng-tu jsou města s historickým významem a kulturou, což z nich dělá oblíbené turistické destinace. Každý rok se v těchto městech pořádá mnoho akcí, včetně uměleckých festivalů, půlmaratonů a jiných běžeckých závodů, díky čemuž je městům dodávána vitalita a zároveň jsou zásobena nejnovějšími módními trendy. 13. prosince se má ve městech Luo-taj ve čtvrti Lung-kuan-i a v Čcheng-tu, které bylo korunováno „prvním HAKKA městem v západní Číně", konat běžecký závod HAKKA 50. Trasa bude začínat v prastarém městě Luo-taj a přes starobylou stezku bude pokračovat do komunity Wan-sing-čchang až na horu Lung-čchüan. Kromě závodu mohou návštěvníci sledovat hudební a taneční představení Hakků, účastnit se hostiny na dlouhém stole v hakkském stylu a zažít skutečné lidové zvyky Hakků.

Starobylá města Čcheng-tu mají svůj nezaměnitelný styl a rysy. Prastaré město Luo-taj je pouze jedním z těchto měst. Při putování těmito městy se návštěvníci nechají unést jejich historickým duchem, stejně jako jejich moderností a ohromí je překrásná příroda s šumějícími potůčky a zelenavými horami. Napijte se čaje nebo vína a užijte si zdejší klidnou atmosféru. Starobylé město Chuang-lung-si s prastarými mosty, malými pavilony a malebnou krajinou je zahrádkou pro místní obyvatele Čcheng-tu a je nazýváno „nejkrásnějším vodní místem". Starověké město An-žen, známé jako „čínské muzejní město", představuje kombinaci tradičního a moderního stylu a kultury Čínské republiky. Starověké město Ťie-c', „zahrada Čching-čchengu", je místo plné starých vesnic s podmanivou scenérií a chutným jídlem. Starobylé město Jüan-tchung je známé jako „obraz ‚Podél řeky během festivalu Čching-ming' v reálném světě." Nejvýraznějšími budovami této oblasti jsou prastaré domy na chůdách, které byly udržovány a zachovávány ve stejném stavu, v jakém se nacházely před více než tisícem let. V oblasti se nachází tolik nádherných historických měst, která stojí za prozkoumání, procestujte je s Tianfu Cloud Town a sami zakuste styl a kulturu těchto krásných měst.

KONTAKT: Liou Ťiao, +86-15181444400

Klíčová slova Čína-turistika-kultura-sporty-Tianfu Cloud Town

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
Služby, cestovní ruch
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.