Nová hedvábná stezka: Mezinárodní týden módy 2020 proběhl ve východočínském Ťi-nanu ve dnech 5. až 7. prosince

Mezinárodní týden módy (International Fashion Week) 2020 se uskutečnil ve dnech 5. až 7. prosince v Ťi-nanu, hlavním městě východočínské provincie Šan-tung a v jeho rámci domácí i zahraniční návrháři představili své nejlepší módní oděvy.

Tato akce, kterou společně uspořádali Asijská federace textilního průmyslu (ACF - Asian Couture Federation) a samospráva města Ťi-nan, se těšila pozornosti mnoha celebrit, jako jsou například herci Ke Jou (Ge You) a Tchien Liang (Tian Liang) a také dobře známý kulturní vzdělanec Ma Wej-tu (Ma Weidu).

Na této akci představili slavní návrháři z celého světa, jako jsou například Kuo Pchej (Guo Pei), Lawrence Xu, Siung Jing (Xiong Ying), své nejlepší návrhy v oblasti módy. Yumi Katsura, slavná japonská návrhářka se zúčastnila této akce formou statické prezentace a prostřednictvím online videa poblahopřála účastníkům a pořadatelům ke skvělé akci.

Kromě představení nových módních oděvů, se v rámci této akce uskutečnila také řada přehlídek a akcí mladých návrhářů z Číny, Japonska, Korejské republiky a dalších zemí.

V provincii Šan-tung, která se proslavila díky textilnímu a oděvnímu průmyslu, je velké množství předních oděvních firem a sídlí zde řada známých značek.

V průběhu Mezinárodního módního týdne uspořádala skupina Dishnag Group z provincie Šan-tung přehlídku těch nejlepších modelů od předních návrhářů a otevřela Módní centrum DCCM v Ťi-nanu. Společnost Yantai Mingyuan Home Textile Co., Ltd. uspořádala diskuzní fórum návrhářů a slavnostní ceremoniál u příležitosti předávání cen ze soutěže International Home Textile Creative Design Competition.

Odkaz na originál článku: https://en.imsilkroad.com/p/318113.html

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1360634/image1.jpg

KONTAKT: Silvia, 86-15117925061

PROTEXT

Klíčová slova Čína-móda-textil-Xinhua Silk Road

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.