Právní portál Zákony pro lidi od ledna zvyšuje předplatné za prémiovou službu PLUS

Pavel Gardavský, zakladatel portálu Zákony pro lidi

Pavel Gardavský, zakladatel portálu Zákony pro lidi

Předplatné prémiové služby PLUS nejvyhledávanějšího tuzemského právního portálu Zákony pro lidi vzroste od ledna 2021 na 1 490 korun za rok. Zájemci, kteří se rozhodnou uhradit platbu za PLUS ještě do konce letošního prosince, budou moci využívat veškeré unikátní nástroje a chytré funkce této služby i nadále za stávajících 1 000 korun.


Zákony pro lidi PLUS je placená prémiová služba právního informačního portálu Zákony pro lidi. PLUS je určený především právní odborné veřejnosti, ale ocení ho všichni, kteří potřebují rychlý a spolehlivý přístup k ověřeným právním informacím, například podnikatelé, úředníci, zaměstnanci firem, lékaři nebo lidé na cestách.

Ke zvýšení ceny předplatného pro uživatele PLUS dochází poprvé od roku 2012. Hlavním důvodem je tempo zkvalitňování služeb stránek. "Skutečností je, že dosavadní, víceméně symbolická částka ročního předplatného ve výši 1 000 Kč pro nás není při současném nasazení udržitelná. Dospěli jsme k rozhodnutí zvýšit roční předplatné na 1 490 Kč, respektive měsíční na 199 Kč, a to s platností od ledna 2021," upřesňuje zakladatel portálu Pavel Gardavský.

I v případě, že uživateli služby PLUS končí předplatné až během příštího roku, může si ho prodloužit už nyní. Nejenže ušetří 490 korun, ale nová úhrada se automaticky přičte k aktuálnímu předplatnému, a abonent tak nepřijde ani o jediný den využívání služeb portálu, z nichž mnohé žádný jiný poskytovatel dosud nenabízí.

Zákony pro lidi zpřístupňují zájemcům kompletní Sbírku zákonů České republiky včetně archivu všech předpisů od roku 1945 do současnosti a rovněž Sbírku mezinárodních smluv od roku 2000. Uživatelé prémiové služby PLUS mají navíc k dispozici řadu jedinečných funkcí a nově také veškerou judikaturu našich nejvyšších soudů propojenou přímo s předpisy Sbírky zákonů.

Hlavní předností Zákonů pro lidi PLUS však není obrovské množství pečlivě utříděných dat, ale především maximální uživatelská vstřícnost a nebývalý rozsah personalizovaných služeb. "Uživatelé služby PLUS mají možnost využívat celou řadu unikátních asistentů v osobním módu, umožňujících vybírat, komentovat a sdílet vybrané pasáže z předpisů," upozorňuje Pavel Gardavský a dodává: "Mnozí právníci využívají naše stránky jako svoji chytrou online kancelář."


Prémiovou službu Zákony pro lidi PLUS si můžete objednat na: https://www.zakonyprolidi.cz/objednat.


O Zákonech pro lidi

Elektronický právní informační systém Zákony pro lidi vznikl v roce 2011 s cílem nabídnout laické i odborné veřejnosti, státním institucím i soukromým firmám platformu, díky níž by se snadno a rychle zorientovali v aktuálním znění všech tuzemských právních předpisů. Portál zajišťuje veřejnou dostupnost úplných a ověřených předpisů Sbírky zákonů České republiky v aktuálním konsolidovaném znění. Obsahem webových stránek Zákony pro lidi je archiv všech předpisů Sbírky zákonů od roku 1945 do současnosti. www.zakonyprolidi.cz


Kontakt pro média:

Zdena Mallinu

Public Relations

E-mail: zdena@mallinu.cz

Klíčová slova ČR-právo-služby-trh-média-internet-firmy-Aion CS

Oblast
Zlínský (zl)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.