Ředitel VZP ocenil směřování nemocnice Nymburk

Zdeněk Kabátek, ředitel VZP

3. 12. 2020 Nemocnici Nymburk navštívil ředitel VZP Zdeněk Kabátek. Všeobecná zdravotní pojišťovna je nejvýznamnější smluvní partner Nemocnice Nymburk, který pokrývá 67 procent všech výnosů za zdravotnické služby poskytované nemocnicí.


Návštěva ředitele VZP směrovala k zjištění reálného stavu menších nemocnic s urgentním příjmem. Městská Nemocnice Nymburk se spádem větším než 100.000 obyvatel je důležitým článkem v páteřní síti nemocnic Středočeského kraje. Ředitel VZP ocenil práci celé nemocnice a změny, kterými zařízení pod vedením nové jednatelky Nely Gvoždiakové za necelý rok, navíc zatížený pandemií, prošlo. S těžkou situací v období koronaviru se nemocnice vyrovnává výborně a očekává se výsledek hospodaření v kladných číslech. Na závěr své návštěvy Kabátek konstatoval spokojenost se stavem péče o pojištěnce VZP, o čem svědčí i zlepšující se hodnocení pacientů, které se za poslední rok z 2,9 vyšplhalo až na číslo 4,0.


Kontakt:

Nela Gvoždiaková

e-mail: gvozdiakova.nela@nemnbk.cz

Klíčová slova ČR-nemocnice-pojišťovny-VZP-Nemocnice Nymburk

Oblast
Středočeský (sc)

Kategorie
Zdravotnictví
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.