Majitel módní značky BANDI děkuje policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům a věnuje jim slevu 50 %

Majitel módní značky BANDI děkuje policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům a věnuje jim slevu 50 %

Majitel módní značky BANDI děkuje policistům, strážníkům, hasičům a záchranářům a věnuje jim slevu 50 %

Náročná a riziková práce všech členů záchranných složek, kteří za nás denně v práci nasazují své zdraví a životy, bývá často nedoceněná. BANDI si jejich práce velmi váží. Proto jim jako formu poděkování přináší SLEVU 50 % na značkovou pánskou módu BANDI.

Policisté a strážníci nakoupí se speciální slevou 50 % ve všech značkových prodejnách BANDI již od čtvrtka 3. 12. 2020.

Hasiči, záchranáři a příslušníci vězeňské služby se pak na slevu mohou těšit v měsíci lednu 2021.


Proč BANDI odměňuje záchranné složky "Policisté, strážníci, hasiči, záchranáři a další složky IZS při výkonu své profese za nás za všechny denně nasazují své zdraví i někdy i životy. Bohužel jsou oproti jiným profesím často společností nedoceněni. Je potřeba vážit si jejich práce, při které chrání nás a naše blízké," vysvětluje majitel značky Andrej Bandi Vámoš.


"I když by se mohlo zdát, že je práce policisty stejná jako jakákoli jiná, není tomu tak. Většina z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se můžeme zranit, nebo že se domů vůbec nemusíme vrátit. Paradoxně jsou to právě policisté, hasiči a záchranáři, které nedoceňujeme. Rád bych jim s úctou a respektem poděkoval. Jako formu poděkování jsem zvolil 50% slevu na nákup společenského oblečení ve značkových prodejnách BANDI, aby se mohli hezky obléknout. Přijměte ode mne pozvání na dobrou kávu," uzavírá Andrej Bandi Vámoš Policisté a strážníci Poděkování policistům a strážníkům s nabídkou využití 50% slevy při nákupu bude probíhat po celý prosinec. A to až do 31. 12. 2020. I na Silvestra si tedy pořídíte elegantní oblečení či doplňky se speciální slevou 50 %.


Hasiči a záchranné složky

Následně v lednu 2021 budou mít možnost využít slevu zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR, zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a vězeňské služby.


Pozor! Veškeré termíny budou upřesněny s ohledem na aktuální vládní nařízení

BANDI věří, že tato forma poděkování udělá všem policistům, hasičům a záchranářům radost a rozzáří úsměvy na jejich tvářích. A to nejen úsměvy mužů, ale také žen. Vždyť která žena by si nepřála mít vedle sebe krásně oblečeného a upraveného gentlemana?


Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 6.990 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 3.495 Kč

Ušetříte: 3.495 Kč


Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 10.936 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 5.468 Kč. A to se rozhodně vyplatí.


Informace o podmínkách mimořádného poděkování si přečtěte na oficiálním webu značky www.bandi.com.


Kontakt:

Ing. Veronika Dvorská

marketingová manažerka

E-mail: manazermarketing@bandi.cz

Klíčová slova ČR-trh-móda-policie-zdraví-hasiči-BANDI

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.