Společnost Maxonrow zahájila spolupráci s univerzitou National Chiao Tung University

Na základě této spolupráce vzniká centrum pro technologický výzkum, jehož cílem je vyvíjet další průlomové technologie

Startup Maxonrox, který se zabývá blockchain technologiemi a přední tchajwanská univerzita National Chiao Tung University společně založily Centrum pro výzkum blockchain technologií (Technology Management and Blockchain Research Center), jehož cílem je vyvíjet nové aplikace pro blockchain technologie, podporovat využívání a další integraci těchto systémů a přispívat k dalšímu rozvoji ekosystému kolem blockchain technologií. Slavnostní otevření tohoto centra se uskutečnilo 24.listopadu 2020.

Centrum pro výzkum blockchain technologií (Technology Management and Blockchain Research Center) společně založili profesor Grace Lin z Institutu pro management technologií při univerzitě National Chiao Tung University a Don Hsieh, technologický ředitel tchajwanské společnosti Maxonrow. Profesor Grace Lin bude zastávat funkci ředitele výzkumného centra, zatímco Don Hsieh bude působit ve funkci technického ředitele.

Kromě toho toto výzkumné centrum spolupracuje s řadou oborových organizací, akademických institucí a známých firem, jako jsou například společnost Chunghwa Telecom, Všeobecná obchodní komora Čínské lidové republiky, tchajwanská Aliance pro blockchain technologie (Taiwan Blockchain Alliance), samospráva města Sin-ču nebo Institut technologického výzkumu (Industrial Technology Research Institute). Díky tomu se tak toto centrum již od počátku těší podpoře z politických, podnikatelských i akademických kruhů.

V současnosti na Tchaj-wanu probíhá schvalovací proces podmínek a pravidel STO pro regulaci virtuálního obchodování s cennými papíry. Navíc domácí poptávka po blockchain technologiích a jejich komerčních aplikacích se neustále zvyšuje a roste. Univerzita National Chiao Tung University je renomovanou akademickou institucí se špičkovou vědou a technickými schopnostmi a pracuje v ní řada předních akademiků, kteří se věnují výzkumu v oblasti elektroniky, informatiky, komunikací, optoelektroniky i v dalších oblastech a celosvětově se řadí mezi špičkové odborníky v oboru.

Nové výzkumné centrum, které vzniklo ve spolupráci s firmou Maxonrow, odborníkem na vyspělé blockchain a TIA (True Asset Issuing) technologie a předním startupem v tomto oboru, se chce zaměřit na výzkum zejména v těchto oblastech:

  • Biotechnologický průmysl ve zdravotnictví
  • Zemědělská a rybářská výroba a správa obchodních záznamů
  • Aplikace v oblasti finančních technologií (FinTech)
  • Chytrá logistika a dodavatelské řetězce
  • Chytrá továrna 4.0 (Smart Factory Industry)
  • Správa obnovitelných zdrojů energie
  • Software zaměřený na generování firemních bezpečnostních certifikátů

Vzhledem k rozvoji blockchain technologií jsou rychlá adaptace a úspěšná transformace nutnými podmínkami pro úspěšné podnikání dnešních firem a organizací. Toto výzkumné centrum chce organizacím a firmám pomáhat při budování trvale udržitelné budoucnosti a chce se podílet na vybudování interaktivního ekosystému pro spolupráci mezi odborníky v oboru a akademiky. Centrum pro výzkum blockchain technologií (Technology Management and Blockchain Research Center) se těší na další špičkové aplikace blockchain technologií v blízké budoucnosti.

Další informace získáte na webových stránkách firmy Maxonrow - www.maxonrow.com.

O společnosti Maxonrow Ltd (dále jen „Maxonrow")

Maxonrow je přední technologickou firmou, jejímž cílem je vytvořit bezpečný a efektivní digitální svět. Společnost vyvíjí řadu produktů a služeb založených na blockchainové technologii se zaměřením na zvyšování bezpečnosti a efektivity digitálních procesů, včetně systému správy dokumentů, služeb tokenizace aktiv (FT & NFT) a řešení peněženek vázaných na digitální totožnosti. Firma Maxonrow proaktivně spolupracuje s globálními regulátory a státními úřady na vybudování zdravého ekosystému pro další rozvoj nových technologií. Díky společnosti Maxonrow mohou firmy využívat všech výhod, které blockchain technologie nabízí bez obav z nedodržení zásad a předpisů pro regulaci trhu.

KONTAKT: Emily Yap - emily.yap@maxonrow.com

Klíčová slova Tchaj-wan-počítače-věda-Maxonrox

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.