TAICCA a Golden Horse FPP Series představují slibné návrhy mezinárodním investorům

Tchaj-wanská agentura pro kreativní obsah (TAICCA) uspořádala 19. listopadu mezinárodní prezentační akci seriálů pro potenciální místní i mezinárodní kupce vybraných v rámci filmového propagačního projektu Golden Horse Film Project Promotion (FPP). Během této první spolupráce mezi TAICCA a Golden Horse FPP Series bylo na Tchaj-wanu vybráno 11 týmů, aby představily své nápady na kreativním festivalu Taiwan Creative Content Fest (TCCF) od TAICCA a využily možných mezinárodních koprodukčních příležitostí.


Na tiskové konferenci 10. listopadu agentura TAICCA oznámila investiční program s názvem „Last Stage" („Poslední fáze"). S mezinárodními dohodami o produkci a distribuci by do původních děl pocházejících z Tchaj-wanu mohla TAICCA investovat až 300.000 amerických dolarů. Spolu s FPP Golden Horse vyzvala TAICCA k účasti také mezinárodní kupce, včetně společností jako PGA, CJ ENM, Netflix, MediaCorp a HBO Asia. Pokud by produkční týmy dosáhly dohody s těmito kupujícími, byly by kvalifikovány pro investiční program agentury TAICCA.


V úvodní poznámce zdůraznila prezidentka agentury TAICCA, C.F. Hu, že filmové a televizní platformy vždy hledaly vynikající seriály. Díky účasti více než 40 kupců z různých zemí na programu FPP Golden Horse, může TAICCA představit originální tchajwanské seriály celému světu. S trochou štěstí pomůže program „Last Stage" agentury TAICCA místním týmům při hledání mezinárodních investorů.


Golden Horse FPP zavádí kategorii seriály (Series) poprvé. Vybíralo se z návrhů oceňovaných producentů a tvůrců, včetně Wej-Chao Čchenga, Lyry Fu, Fish Wanga; výherce ocenění Golden Bell Award Čchun-Jang Lina; Wej-Ling Čchena, Tien-Ťü Fu, Luo-Ťing Wu, Raye Ťianga, Jing-Tching Tsenga a Ťie Čan.


Hu během akce pomáhala při doporučování těchto seriálů potenciálním kupcům. Týmy s návrhy také představily své příběhy prostřednictvím různých formátů. Kromě prezentací některé týmy odkazovaly na papírové modely, upoutávky a grafy. Skrze online video, audio nebo textové platformy vznášeli kupující dotazy všech druhů týkající se rozpočtu, rozsahu, koprodukčních zemí, harmonogramu, žánrů, dějů a postav. Rovněž přicházeli s nápady na to, jak tyto návrhy vylepšit.


Po akci některé navrhující týmy uvedly, že znervózněly, protože si všimly více kupců z různých částí světa, než se původně očekávalo. Na rozdíl od rozhovoru s jednotlivými kupujícími během běžného programu FPP Golden Horse se jednalo o neobvyklou příležitost prezentovat před skupinou potenciálních investorů. „Rád bych poděkoval agentuře TAICCA za tuto příležitost, která nám umožnila lépe porozumět očekáváním mezinárodních platforem, přizpůsobit se a lépe se připravit na mezinárodní koprodukce."


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1345662/TAICCA_and_Golden_Horse_FPP.jpg


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1345663/TAICCA_and_Golden_Horse_FPP.jpg


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1345664/TAICCA_and_Golden_Horse_FPP.jpg


KONTAKT: Faith Su, +886-2-2745-8186, faithsu@taicca.tw

Klíčová slova Tchaj-wan-film-trendy-Taiwan Creative Content Agency

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.