V rámci akce UMKM EXPO(RT) Brilianpreneur 2020 představí malé a střední indonéské podniky více než 400 špičkových výrobků

Akce UMKM EXPO(RT) Brilianpreneur 2020, kterou pořádá největší indonéská banka Bank Rakyat Indonesia (BRI) (burzovní symbol: BBRI.JK), se uskuteční v Kongresovém centru v Jakartě, ve dnech 10. až 13. prosince. Jedná se o druhý ročník této akce, která se poprvé konala minulý rok a která představuje ty nejlepší produkty indonéských malých a středních firem v neotřelém uměleckém hávu.

„Letošní ročník akce UMKM EXPO(RT) Brilianpreneur 2020 proběhne online formou a již podruhé se jedná o opravdu celosvětovou, globální akci. Naše nová 3D virtuální výstava nabídne návštěvníkům celou paletu virtuálních i reálných akcí. V našem virtuálním světě pak zájemci najdou více než 400 produktů indonéských malých a středních firem a mohou komunikovat s jejich zástupci," řekl Sunarso, prezident a generální ředitel banky BRI.

V loňském roce tato akce významně pomohla zúčastněným indonéským malým a středním podnikům s propagací, které získaly objednávky o celkovém objemu 33,5 milionu dolarů od zahraničních zákazníků z různých zemí, včetně, mimo jiné, Spojených států amerických, Japonska, pevninské Číny, Hongkongu, Saúdské Arábie, Nizozemska nebo Austrálie.

Tato akce také podporuje rozhodnutí indonéské vlády podpořit ekonomický růst posílením vývozu, jak je uvedeno ve strategii #BANGGABUATANINDONESIA. Podle Centrálního statistického úřadu (CBS - Central Bureau of Statistics) zažívá Indonésie prudký nárůst exportu, který v roce 2020 zatím dosáhl výše 14,39 miliardy dolarů, a jen od května 2020 se zvýšil o 37 % (z původní hodnoty 10,53 miliardy dolarů).

UMKM EXPO(RT) Brilianpreneur 2020 je velkolepá výstava špičkových produktů indonéských firem, které jsou určeny na export. Jedná se o produkty z celé řady různých sektorů, včetně módního zboží, módních doplňků, kosmetiky, vybavení domácnosti, domácích potřeb a potravin či nápojů. Mezi firmami, které své produkty na této akci představí, je mimo jiné i společnost Lompong Textiles, výrobce tradičního netkaného plátna tenun troso, které své jméno získalo po vesnici, ve které bylo vytvořeno a dnes se vyrábí výhradně na tomto indonéském souostroví.

„Toto plátno je důkazem skvělého zpracování našich výrobků, které jsou vyráběny ručně a obsahují 100 % přírodních materiálů, které využíváme i při procesu barvení," řekl M.Yakub z firmy Lompong Textiles.

Další firmou, která letos bude v rámci této akce vystavovat své produkty, je šperkařství Pyo Jewelry, které se proslavilo svými náhrdelníky a náramky vyráběnými z přírodních sumaterských kamenů a mořských perel.

Kromě představení skvělých produktů, možnosti získání nových kontaktů a špičkových odborných seminářů nabídne akce UMKM EXPO(RT) Brilianpreneur 2020 také řadu přednášek od předních vládních představitelů, podnikatelů a manažerů banky BRI.

Zájemci o účast na této akci se mohou až do 13. prosince 2020 zaregistrovat na webové stránce http://www.brilianpreneur.com.

KONTAKT: Aestika Oryza Gunarto Corporate Secretary, 021-575-1966, humas@bri.co.id

Klíčová slova Indonésie-obchod-Bank Rakyat Indonesia

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.