Vincentka v roce pandemie a významného výročí

Vincentka - Zdraví z hlubin přírody, minerální voda z krystalicky čistého, zbytkového třetihorního moře vstoupila do boje proti koronaviru v s celým portfoliem svých přírodních produktů. Ve službách specialistů ORL, alergologů, endokrinologů i pediatrů funguje už dávno. Její účinky na prevenci i onemocnění horních a dolních dýchacích cest jsou všeobecně známé. Vincentka napomáhá „úklidu“ plic. Vytváří hráz proti virům a bacilům a posiluje imunitu.


Vincentka vstoupila do služeb boje proti koronaviru v roce, kdy slaví 200 let výročí plnění minerálky do skla. Své problémy s plasty a ekologií tak vyřešila už v roce 1820.


Toho, že dýcháme, si zpravidla vůbec nevšímáme, dokud vše funguje, a nesetkáme se přitom s překážkami. Jak tedy na správnou péči o naše dýchací ústrojí, abychom je dokázali překonat nebo jim dokonce pomohli předejít? "Právě v této době pandemie koronaviru se například obecně doporučuje kloktání solných roztoků jako dezinfekce dutiny ústní, a vhodné je i pravidelné prolévání nosu, k čemuž je ideální například luhačovická Vincentka, která je běžně dostupná, protože má jako jediný pramen povolení k lahvování,“ uvádí primářka luhačovických dětských léčeben MUDr. Jana Rydlová a dodává: "Ta je totiž v lázeňství využívána především pro svůj mukolytický účinek, díky němuž usnadňuje odkašlávání, ale také pro protizánětlivý účinek, snižování dráždivosti sliznic horních a dolních dýchacích cest nebo napomáhání zvlhčení jejich slizničních povrchů.“ To jsou ostatně také účinky lázeňské procedury, která začíná právě vykloktáním a vypláchnutím nosu. Řeč je o inhalaci, kterou je pro udržení dýchacích cest v dobré kondici možné provádět nejen v lázních, ale i doma. "Inhalace minerálními vodami typu Vincentky lze také provádět prostřednictvím domácích inhalačních přístrojů,“ uvádí MUDr. Jiří Hnátek, hlavní lékař léčeben pro dospělé společnosti Lázně Luhačovice.


Kromě Vincentky, jedinečné přírodní minerální vody z léčivého zdroje Luhačovice, vyvinula firma Vincentka ve spolupráci s předními ORL specialisty celou řadu dalších produktů jako jsou nosní spreje, sirupy, pastilky, zubní pasty, hydratační krémy nebo koncentrát k proplachu nosních dutin VINCENTKA Nasalis. Ty všechny podporují obranyschopnost organismu a patří významně do arzenálu plicní a imunitní „posilovny“. O nemoci covid - 19 stále nevíme všechno co bychom potřebovali ale stále více pozornosti se věnuje prevenci a posilování imunity. Stále častěji se v ordinacích skloňuje Vincentka a její pozitivní účinky na dolní a horní dýchací cesty,posilování imunity a prevenci proti virům, bacilům a chřipkovým onemocněním.


Věříme že úspěšné zvládnutí pandemie koronaviru českou společností bude pro VINCENTKU také dalším důvodem k oslavám. Vincentka se na to upřímně těší.


Kontakt: Ladislav Kopecký, e-mail: komunikace@vincentka.cz

Klíčová slova ČR-nápoje-zdraví-Vincentka-firmy-Createam

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.