SHIELD oznamuje nové řešení s názvem DeviceSHIELD pro ochranu malých podniků před kybernetickými podvody během pandemie COVID-19

DeviceSHIELD poskytne 90% online podnikům bezplatné informace o rizicích, která mají pomoci v boji proti podvodům a zabránit průměrným finančním ztrátám ve výši 200 000 amerických dolarů způsobených kybernetickými útoky(1)


SHIELD, přední světová společnost v oblasti kybernetické bezpečnosti se specializací na kybernetické podvody a řešení ověřování totožnosti, dnes spustila DeviceSHIELD, technologii pro boj s kybernetickými podvody speciálně určenou k boji proti nárůstu podvodných útoků na online podniky během pandemie COVID-19. K identifikaci falešných zařízení a ochraně podniků před zločinci, poškozením dobré pověsti a podvodnými transakcemi, poskytuje DeviceSHIELD užitečné informace v reálném čase.

Během pandemie COVID-19 se kybernetické podvody staly nejrychleji rostoucí formou trestné činnosti, což ohrožuje podniky i spotřebitele. Zákazníci v současnosti provádějí více digitálních transakcí a používají stále větší počet online aplikací. Společnost SHIELD identifikovala několik klíčových oblastí, ve kterých kybernetické podvody v důsledku pandemie COVID-19 vzrostly. Jedná se konkrétně o „on-demand" služby, jako je rozvoz jídla, alternativní taxislužby, platformy a trhy pro elektrické obchodování, elektronické peněženky, věrnostní a cash-back nabídky, online bankovnictví a zábava.

Během uplynulého roku se však zlepšilo nejen zabezpečení podniků, ale i nástroje, které hackeři používají. K páchání podvodů je v současnosti využíváno emulátorů, klonů aplikací, virtuálních privátních sítí (VPN) a tzv. spooferů GPS z mobilních zařízení.

„Větší počet online transakcí znamená větší zranitelnost vůči kybernetickým podvodům - během pandemie COVID-19 toto platí dvojnásob," prohlásil Justin Lie, generální ředitel společnosti SHIELD. „43 % online útoků míří na malé podniky, přičemž pouze 14 % jich je připraveno aktivně se bránit.2 Vytvořili jsme technologii na ochranu online podniků, o kterých se domníváme, že jsou pandemií COVID-19 zasaženy nejhůře. I přesto všechny podniky, které mají méně než 100 000 aktivních uživatelů měsíčně, což odpovídá zhruba 90 % všech online obchodů, obdrží tuto technologii zcela zdarma.

Společnost SHIELD je odhodlána bojovat proti ekonomickým dopadům pandemie COVID-19. Počet podvodníků maskujících online identitu svých zařízení během pandemie neočekávaně vzrostl, což učinilo podniky malé a střední velikosti obzvláště zranitelnými. Konvenční řešení pro boj s kybernetickými podvody mají tendenci analyzovat pouze atributy na úrovni povrchu, jsou obzvláště neúčinná u mobilních zařízení, což znamená, že nedokážou vypátrat ty nejskrytější, dobře maskované, hrozby.

DeviceSHIELD je v současnosti jedinou technologií, která dokáže využít DNA zařízení k identifikaci uživatelů se zlými úmysly a umožňuje detekovat podvody s nepřekonatelnou přesností a konzistencí. Technologie je aplikována v řádu minut, během kterých analyzuje tisíce atributů zařízení za účelem identifikace, bez ohledu na to, kolikrát se změní jeho virtuální vzhled, a přesně označuje užívané škodlivé nástroje. Také obsahuje jako první v oboru jedinečnou funkci s názvem Sentinel SHIELD, která jí umožňuje nepřetržitě profilovat riziko během uživatelské relace. Rovněž využívá vlastní síť společnosti SHIELD s více než sedmi miliardami zařízení a 500 miliony uživatelů na šesti kontinentech, s názvem Global Intelligence Network, která umožňuje proaktivní ochranu zařízení před novými a neznámými typy podvodů.

Mezi investory do společnosti SHIELD patří GGV Capital, Future Shape Tonyho Fadella, Temasek, Wavemaker Partners a Tao Zhang. Řešení SHIELD v současné době využívají globální společnosti jako Razer, Alibaba, Scalefast, Yamibuy, PayMaya a Sea Group k boji proti počítačovým podvodům.


O společnosti SHIELD

SHIELD je přední světová společnost v oblasti kybernetické bezpečnosti specializující se na kybernetické podvody a řešení pro ověřování identit. Řešení SHIELD sahají od prevence podvodů a zabezpečení sítě až po kreditní zpravodajství a ověřování identity. S globálními kancelářemi je společnosti SHIELD důvěřováno předními superaplikacemi, platformami elektronického obchodování a ride-hailingovými službami po celém světě. Prostřednictvím rozpoznávání vzorů a nepřetržitého profilování rizik poskytuje SHIELD akční inteligenci zařízení a signály v reálném čase, které umožňují společnostem škálovat bez rizika.


Pro více informací navštivte https://shield.com/solutions/deviceshield


Kontakt:

Tiskové dotazy

Simone Jackenthal

Trident DMG

+ 1 (202) 923-5296

sjackenthal@tridentdmg.com


1 Hiscox, "Hiscox Cyber Readiness Report 2019."

2 CNBC, " Cyberattacks now cost companies $200,000 on average, putting many out of business. "


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1341295/SHIELD_tagline_Logo.jpg

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-SHIELD

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.