Firma American Wave Machines, Inc. představila dva nové projekty, které využívají její jedinečnou technologii PerfectSwell® na vytváření vln pro surfování

Thermal Beach Club v Kalifornii

Thermal Beach Club v Kalifornii

Realizace obou projektů v Kalifornii i na Floridě byla schválena ve stejný den


Firma American Wave Machines, Inc. (dále jen AWM) představila dva nové projekty, které využívají její technologii PerfectSwell® na vytváření umělých vln pro surfování. Stavební úřad okresu Riverside jednomyslně schválil realizaci luxusního developerského projektu Thermal Beach Club. Ve stejný den schválil příslušný stavební úřad pro město New Smyrna Beach modernizaci obchodního centra Ocean Gate, kde bude stávající laguna doplněna o technologii PerfectSwell® čímž vznikne víceúčelový developerský projekt o celkové výměře 728 438 čtverečných metrů.

Projekt Thermal Beach Club na západním pobřeží se nachází na pozemcích ranče Kohl Ranch v metropolitní oblasti Palm Springs a má celkovou výměru 971 245 čtverečných metrů. Nabízí bydlení v poušti s přístupem k pláži a chodníkem kolem laguny s technologií PerfectSwell®, která na vyžádání udělá vlny pro rekreační i závodní surfování.

„Velice nás těší možnost spolupracovat s firmou AWM, díky které budeme moci nabídnout zájemcům skvělé oceánské podnebí s dny plnými pouštního slunce a bezpečnou pláží," řekl Brian Grantham z developerské firmy Whitestar Development. „Máme radost, že projekt nabídne pracovní místa, přinese daňové příjmy a pomůže vytvořit skvělé infrastrukturní zázemí v celé této oblasti."

Obchodní centrum Ocean Gate na východním pobřeží se nachází v dopravně vytíženém koridoru I-95 ve městě New Smyrna Beach na Floridě, které bylo vyhlášeno 5. nejlepším surfařským městem ve Spojených státech amerických. Obchodní zóna Ocean Gate je branou k plážím kolem Orlanda a nachází se na nejlepším místě pro surfaře na celém východním pobřeží, v blízkosti těch nejlepších světových destinací pro vodní sporty.

„Skutečnost, že stavební úřady schválily hned dva projekty v jeden den, jasně dokazuje dominantní postavení technologie PerfectSwell v oblasti surfingu mimo oceán," řekl Mike Lopez, viceprezident firmy AWM a developer projektů. „V roce 2021 plánujeme dokončení dalších projektů v Brazílii a Japonsku a tyto nové projekty v Kalifornii a na Floridě budou dokončeny jen o málo později. PerfectSwell® se tak stane jedním z největších globálních taháků pro všechny surfaře a celou surfařskou kulturu. Další zemí v pořadí, kde chceme naše projekty realizovat, je Austrálie."


O společnosti American Wave Machines

American Wave Machines, Inc. je světová jednička v oboru surfařských technologií, která vyrábí a dodává široké portfolio produktů a technologií pro surfování, které jsou patentované ve Spojených státech amerických i na zahraničních trzích. Technologie SurfStream® je určena pro menší laguny a bazény (umí generovat až stovky vln), zatímco technologie PerfectSwell® slouží pro větší laguny a bazény od 4 047 čtverečných metrů (umí generovat až tisíce vln). Od roku 2007 se na surfařských projektech firmy American Wave Machines po celém světě uskutečnilo již více než 3 miliony surfařských akcí.


KONTAKT: Jenna Munguia, info@americanwavemachines.com

Klíčová slova USA-zábava-sporty-zajímavosti-moře-American Wave Machines

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.