Známe všechny nejlepší restaurace Česka pro rok 2021!

Prestižní knižní průvodce po zážitkových restauracích celého Česka se jmenuje Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2021. Letos vychází již po osmé a svým čtenářům dává nahlédnout do nejnovějšího výběru gastronomických podniků, sestaveného nakladatelstvím TopLife Czech na základě profesionálního hodnocení inspektorů projektu. Díky finanční podpoře partnerů je projekt nakladatelství TopLife Czech jediným skutečně nezávislým a objektivním hodnocením kvality restaurací. Za podporu děkujeme generálnímu partnerovi PPF bance a oborových partnerům: Bidfood Czech Republic, Korunní a Stella Artois.


Podniky jsou na základě propracované metodiky oceňovány pečetí s jedním, dvěma nebo třemi Zlatými lvy. Jeden lev značí výbornou kuchyni a kvalitní obsluhu, dva lvi slibují vynikající gastronomii a bezchybnou obsluhu a tři lvi zaručují mimořádný gurmánský zážitek a vysoce profesionální servis. Na hodnocení se podílí tým inspektorů, kteří restaurace pravidelně anonymně navštěvují a podle jednotné a přísné metodiky sledují kvalitu a estetiku servírovaných pokrmů, úroveň servisu, celkovou atmosféru restaurace a další nezbytné ukazatele kvality. Pečetěmi se Zlatými lvy jsou viditelně označeny všechny oceněné restaurace.

Prestižní průvodce Nejlepší restaurace oceněné Zlatými lvy 2021 nastavuje zrcadlo aktuálnímu stavu české gastronomie. Čtenářům se představuje špička české gastronomie zastoupená 93 restauracemi ze všech regionů Česka.

Publikace vyšla 18. listopadu 2020. Doporučená maloobchodní cena je 660 Kč.


Seznam oceněných restaurací je zveřejněn na webu nakladatelství www.toplifeczech.cz


Kontakt:

Daniela Mrzenová

daniela@toplifeczech.cz

www.toplifeczech.cz

Klíčová slova ČR-restaurace-gastro-ocenění-firmy-TopLife Czech

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.