Slovenský kryptoměnový fintech startup vstupuje na Český trh

Slovenský kryptoměnový fintech startup vstupuje na Český trh

Slovenský kryptoměnový fintech startup vstupuje na Český trh

Milan Božik, spoluzakladatel společnosti CRYPTON DIGITAL, SE

Technologická společnost CRYPTON DIGITAL, SE expanduje na náš trh. První kancelář otevřela v Praze. Nosným produktem, s kterým přichází, je fintech platforma WEXO. Ta nabízí majitelům kryptoměn moderní funkce v bezpečném prostředí.


Od spuštění platformy WEXO pro slovenský trh uběhl půlrok a uživatelé dnes mohou přes WEXO kryptoměny nejen prodávat či je ukládat do kryptopeněženky, ale také pohodlně měnit mezi nejznámějšími kryptoměnovými páry. V krátké době plánují vývojáři přidat vlastní trezoring a vše podpoří spuštění aplikace WEXO pro Android a iOS.

"Daří se nám jít dopředu podle stanoveného plánu, což přináší stále nové možnosti pro registrované uživatele, ale také spokojnost na straně našich partnerův," doplnil Milan Božik, zakladatel společnosti CRYPTON DIGITAL, SE.


WEXO je startup financovaný z vlastních zdrojů. Autoři ale umožnili omezené skupině nadšenců fintech projektů, stát se součástí WEXO a podílet se na růstu společnosti a startupu WEXO. Dnes jich je okolo 5 000 a s koncem roku se tato skupina partnerů definitivně uzavře na počtu 7 000.

"Řekli jsme si, že tuto možnost chceme dát i českému trhu. WEXO od první myšlenky myslelo na český trh. Pocházíme sice ze Slovenska a CRYPTON DIGITAL, SE je slovenská společnost, ale WEXO produktově od začátku zastřešuje naše česká společnost. Česká republika je pro WEXO brána ze Slovenska,” vysvětlil Milan Božik z CRYPTON DIGITAL, SE.

Společnost zahajuje aktivity i v Maďarsku a Polsku. Původně se inovativní tým ze Slovenska věnoval kryptoměnám jako investici, s čímž stále pomáhá svým klientům, naopak WEXO má za cíl umožnit každému neomezené využívání kryptoměn v běžném životě.

Produktově služby projektu aktuálně zastřešuje česká partnerská společnost UPDN ONE, s.r.o. s bohatými zkušenosti na finančním trhu.

CRYPTON DIGITAL, SE financuje projekt z vlastních zdrojů, nabízí však i možnost stát se podílníkem projektu WEXO a profitovat tak ze zisku inovativní společnosti.


Kontakt:

info@crypton.digital

+421 944 780 875

Klíčová slova ČR-Slovensko-trh-měna-internet-firmy-CRYPTON DIGITAL, SE

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.