Firma Arctech Solar dodala do Kazachstánu natáčivé solární panely typu 2P s výkonem 150 MW

Hevel Group, největší ruská fotovoltaická společnost, si u firmy Arctech Solar, předního dodavatele natáčivých solárních systémů a stavebně integrovaných fotovoltaických řešení (BIPV), objednala dodávku 2 natáčivých solárních panelů typu 2P o výkonu 150 MW pro své fotovoltaické a solární projekty v Kazachstánu. Tento projekt je pozoruhodný díky tomu, že jde o největší solární elektrárnu v regionu, která využívá 2P natáčivé solární panely a bifaciální (oboustranné) moduly.

Natáčivé solární panely SkySmart a SkySmart II vynikají inovativním architektonickým ztvárněním a provedením, které účinně brání zastiňování zadní stěny. Navíc, díky optimalizované výšce, se zvyšuje odrazivost slunečního záření. Natáčivé solární panely typu 2P (two-in-portrait) představují hospodárné a spolehlivé řešení využívající bifaciální solární moduly, které vyniká rychlou návratností vložené investice a splňuje i ty nejnáročnější požadavky na provoz v zimním období, které je v tomto regionu velmi chladné.

"Solární panely s technologií HTJ a s natáčecím systémem zlepšují provozní výkonnost a produktivitu solárních a fotovoltaických elektráren a nabízí nám nové možnosti realizace HTJ solárních projektů," řekl Usachev Anton, zástupce ředitele skupiny Hevel Group pro firemní komunikaci.

Tento solární fotovoltaický projekt o výkonu 150 MW je již druhým projektem, na kterém spolupracují firmy Arctech Solar a skupina Hevel Group, která v Kazachstánu vlastní a provozuje řadu solárních fotovoltaických projektů včetně projektu Nura s výkonem 100MW. Společnost Arctech Solar dosud firmě Hevel Group pro její kazašské projekty dodala natáčecí panely i panely s pevnou konstrukcí o celkovém výkonu více než 420 MW. Firma Arctech Solar bude i nadále na tomto trhu hledat možnosti pro další prohloubení spolupráce s místními partnery a solární komunitou.

Hevel Group

Hevel Group je největší ruskou fotovoltaickou společností. Firma je jediným výrobcem fotovoltaických buněk a modulů s technologií HTJ v Evropě s roční výrobní kapacitou 340 MW. Firma má rovněž své vlastní výzkumné a vývojové centrum, které je největším fotovoltaickým výzkumným centrem v Rusku. Kromě dodávek energetických (EPC) služeb pro velké i malé fotovoltaické projekty firma Hevel Group vyvíjí i různá inženýrská a technologická řešení pro komerční přepravu, letectví a průmysl.

Arctech Solar

Firma Arctech Solar (burzovní index SSE-STAR: 688408) je jedním z největších světových výrobců a dodavatelů natáčecích solárních panelů a stavebně integrovaných fotovoltaických řešení (BIPV). V posledních deseti letech firma Arctech Solar otevřela úspěšné pobočky a obchodní centra v Číně, Japonsku, Indii, Spojených státech amerických, Španělsku, Austrálii, Spojených arabských emirátech, Mexiku, Chile, Brazílii a Vietnamu. Ke konci roku 2019 firma dokončila zhruba 900 projektů ve 24 zemích světa s celkovým výkonem kolem 24 GW. Dnes je společnost Arctech Solar spolehlivým partnerem pro globální fotovoltaický průmysl a sektor stavebně integrovaných fotovoltaických řešení (BIPV). www.arctechsolar.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1338455/Arctech_Solar.jpg

KONTAKT: Lisa Zhou, +86-150-8821-8325, lisa.zhou@arctechsolar.com

Klíčová slova Čína-Kazachstán-energie-firmy-Hevel Group-Arctech Solar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.