Tommy Hilfiger jmenuje Avery Baker prezidentkou a vedoucí značky

Tommy Hilfiger jmenuje Avery Baker prezidentkou a vedoucí značky

Tommy Hilfiger jmenuje Avery Baker prezidentkou a vedoucí značky

Značka Tommy Hilfiger, která je vlastněna společností PVH Corp. [NYSE: PVH], s potěšením oznamuje jmenování Avery Baker prezidentkou a vedoucí značky, které vstoupilo v platnost 17. listopadu 2020. Baker má nově globální odpovědnost za produkty značky, marketing a zážitky napříč všemi kategoriemi, regiony a kanály.


Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Plnou verzi naleznete na: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005356/en/


Baker od svého nástupu do společnosti Tommy Hilfiger v roce 1998 zastávala několik pozic v globálních kancelářích společnosti, včetně pozic hlavní marketingové ředitelky a vedoucí značky. V polovině roku 2019 z funkce odstoupila, aby mohla trávit více času se svou rodinou. Nyní se Baker do organizace vrací, aby přispěla při psaní další kapitoly společnosti a značky, na které jí tolik záleží. Během svého působení ve společnosti se zasloužila o vývoj značky TOMMY HILFIGER na jednu z nejuznávanějších prémiových značek životního stylu na světě. Má zkušenosti s vývojem a implementací strategií budování značky, které podporují obchodní růst a její hodnotu.

„Avery Baker má mimořádný cit pro odkaz a DNA značky. Také má za sebou řadu úspěšných spotřebitelských iniciativ, které pohánějí značku i obchod,“ sdělil Martijn Hagman, generální ředitel Tommy Hilfiger Global a PVH Europe. „Závazek k aspiračním produktům a prvotřídnímu marketingu je základem naší vize stát se skutečnou globální značkou, která vede s cílem. Jsme rádi, že můžeme paní Baker přivítat zpět do rodiny Tommy Hilfiger, aby značku vedla v obou těchto oblastech a plně využila její globální potenciál.“

„V těchto náročných dobách mají značky příležitost a odpovědnost měnit životy spotřebitelů k lepšímu,“ prohlásila Baker. „Věřím, že Tommy Hilfiger může mít obrovský pozitivní dopad jako společnost, která je milována nejenom pro svoje akce, ale i pro vynikající produkty, které navrhuje. Jsem nadšena, že se mohu vydat na tuto novou cestu s Tommym, Martijnem a našimi vedoucími týmy v Evropě, Asii a Tichomoří a v Severní a Jižní Americe. Pracujeme na dosažení dlouhodobého cíle v každém z regionů a transformaci společnosti zevnitř ven - od kultury ke spotřebiteli - abychom se stali společností, která bude relevantní i v následujícím desetiletí. “

Baker byla jmenována do funkce vedoucí značky v roce 2014. Ve funkci spojila kreativní a obchodní řízení za účelem vytvoření zbrusu nové vize značky, využívající kombinaci popkultury, módy, technologií a zábavy. Řídila transformační programy včetně TOMMYNOW, největší a nejúspěšnější módní přehlídky typu „See Now, Buy Now“ a využitím odkazu společnosti oživila značku TOMMY JEANS, inspirovanou 90. léty, jako oblíbenou značku pro mladé. Během jejího působení zvýšila významná partnerství navázaná s vlivnými módními ikonami, jakými jsou například Lewis Hamilton, Zendaya, Gigi Hadid, KITH a Vetements, význam značky a přilákala novou generaci fanoušků.

TOMMY HILFIGER je jednou z předních světových značek životního stylu s globálně uznávaným jménem a identitou. Marketingové iniciativy společnosti pomohly zvýšit stopu společnosti TOMMY HILFIGER prostřednictvím důsledného růstu globálního povědomí o značce a strategií zaměřených na spotřebitele, které budují a udržují věrnou základnu fanoušků. Dnes je expozice značky na historickém maximu v důsledku výjimečných sbírek, kampaní, partnerství a působivých aktivací spotřebitelů.


O skupině Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je jedním z nejvýznamnějších světových návrhářů v oblasti životního stylu. Jeho portfolio zahrnuje značky TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS. Zaměřuje se na navrhování a prodej vysoce kvalitního pánského a sportovního oblečení, kolekcí dámského a sportovního oblečení, dětského oblečení, džínových kolekcí, spodního prádla (včetně toalet, ložního a odpočinkového oblečení), obuvi a doplňků. Prostřednictvím vybraných držitelů licencí nabízí Tommy Hilfiger doplňkové produkty životního stylu, jako například brýle, hodinky, vůně, atletické oblečení (pro golf a plavání), ponožky, drobné kožené zboží, domácí zboží a zavazadla. Produktová řada TOMMY JEANS nabízí džínové oděvy a obuv pro muže a ženy, módní doplňky a parfémy. Zboží značek TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS je k dispozici zákazníkům po celém světě prostřednictvím rozsáhlé maloobchodní sítě TOMMY HILFIGER a TOMMY JEANS, specializovaných prodejen a obchodních center, vybraných online prodejců a také na webových stránkách tommy.com.


O společnosti PVH Corp.

PVH je jednou z nejobdivovanějších módních a lifestylových společností na světě. Ovládáme značky, které módu posunují vpřed - pro dobrou věc. Naše portfolio zahrnuje takové kultovní značky jako CALVIN KLEIN, TOMMY HILFIGER, Van Heusen, IZOD, ARROW, Warner’s, Olga a značky Geoffrey Beene, stejně jako značku prádla True&Co. Prodáváme různé výrobky pod těmito a jinými vlastními a licencovanými značkami, které jsou známé na národní i mezinárodní úrovni. Společnost PVH má více než 40 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a naše roční tržby dosahují 9,9 miliardy amerických dolarů. To je Naše Síla. To je Síla PVH.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Twitteru a LinkedInu.


VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ VE SMYSLU ZÁKONA O REFORMĚ VEDENÍ SOUDNÍCH SPORŮ TÝKAJÍCÍCH SE SOUKROMÝCH CENNÝCH PAPÍRŮ Z ROKU 1995: Výhledová prohlášení v této tiskové zprávě zahrnují mimo jiné údaje týkající se plánů, cílů, očekávání a záměrů společnosti, které podléhají ustanovením Zákona o reformě vedení soudních sporů týkajících se soukromých cenných papírů z roku 1995. Upozorňujeme investory, že tato výhledová prohlášení přirozeně podléhají rizikům a nejistotám, z nichž mnohé nelze přesně předvídat a předpokládat, a které zahrnují mimo jiné následující: (i) plány, strategie, cíle, očekávání a záměry společností se mohou podle uvážení společnosti kdykoliv změnit, (ii) společnost může být považována za vysoce spekulativní a využít značnou část svých finančních toků na umoření svých dluhů, v jejichž důsledku nebude mít společnost dostatečné fondy na realizaci svých aktivit v takovém měřítku, jakém by chtěla nebo v jakém je realizovala v minulosti a (iii): další naznačená rizika a nejistoty čas od času zmíněna v podání společnosti předloženém Komisi pro cenné papíry.

Společnost nemá žádnou povinnost veřejně aktualizovat tato výhledová prohlášení. Mimo jiné nemá povinnost aktualizovat odhady příjmů, a to v důsledku získání nových informací, budoucích událostí ani jinak.

Původní verzi zprávy naleznete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005356/en/


Kontakty

Tommy Hilfiger

Dana Perlman

Finanční ředitelka, vice prezidentka pro obchodní rozvoj a vztahy s investory

Telefonní číslo na kancelář: (212) 381-3502

Mobil: (917) 579 1374

investorrelations@pvh.com

Virginia Ritchie

Viceprezidentka pro globální komunikaci

virginia.ritchie@tommy.com

Telefonní číslo: +31 6 4318 4870

Zdroj: Tommy Hilfiger

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Nizozemsko-trh-móda-práce-Tommy Hilfiger

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.