HOVNAYS! Drzost autora Krysáků překonává meze

Je to 16 let, kdy Cyril Podolský vynesl na světlo světa večerníček Krysáci. Teď přichází s novým titulem: "Hovnays!: Jak název napovídá, jeho animovaní hrdinové jsou skutečně hovínka.


Cyril k projektu dodává: "Hovnays vzniká ve vlastní maličké produkci a praticky doma 'na koleně'. Ale s o to větší chutí a bez neodborných zásahů a cenzury. Půjde o celý projekt, který zahrnuje seriál, film i další aktivity. Hovnays mají vlastní Instagram i FB stránku @Hovnays, Youtube kanál, ale také je najdete na webu: www.hovnays.cz, s vlastním hovnivým e-shopem." Kromě Cyrila pracuje na Hovnaysech celý malý filmový tým. Hudbu jim přinesla skupina Tři sestry a hlas propůjčí přední čeští herci, jako Jaroslav Dušek, Martin Dejdar a další herci i neherci.


Autor dodává: "Je čas, aby mi krysáky a potkana ze smetiště u Vizovic, nahradila hovínka z podzemních kanálů města Brna. Hovnaysovi budou stejně drzí, ale o to něžnější!"


Kontakt:

www.hovnays.cz

hovnays@hovnays.cz

tel.: 773 089 462

Klíčová slova ČR-výtvarné-film-firmy-hovnays.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.