Rychlé a účinné měření teploty těla a snadná instalace

SpyShop24.cz uvádí na český trh bezpečnostní bránu SE-1008 pro bezkontaktní měření teploty s kapacitou až 70 osob za minutu

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je moderní detekční rám, který slouží pro zvýšení bezpečnosti v místech s vysokým pohybem osob, jako jsou velké firmy, školy, nemocnice, státní úřady a instituce, sportoviště nebo hromadné akce. Bezpečnostní brána zajišťuje rychlé, automatické a účinné měření teploty lidského těla a podílí se na snižování šíření nebezpečných virů, jako je koronavirus (Covid-19), ale i prasečí chřipka, SARS a jiné infekce, které se mimo jiné manifestují zvýšenou tělesnou teplotou. SE-1008 používá pokročilý IR senzor, měří bezdotykově s vysokou přesností a chrání bezpečí kontrolovaných osob.

„V době epidemiologického nebezpečí, jakým je aktuálně COVID-19, je rutinní kontrola tělesné teploty nezbytným postupem pro zajištění bezpečnosti. Za tímto účelem byl vyvinut detekční rám SE-1008 umožňující rychlou a bezdotykovou kontrolu tělesné teploty. Citlivý senzor okamžitě zareaguje na teplotu nad 37 °C a automaticky zobrazí informaci na LED displeji,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „SE-1008 je užitečný nástroj například pro veřejné a vládní instituce zejména v době vysokého rizika přenosu infekčních nemocí. Spolehlivě si povede při kontrole správních institucí, nemocnic, vězení, letišť, sportovišť nebo při hromadných akcích.“

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 se již osvědčila během dlouhého a náročného používání v různých kritických podmínkách. Vyznačuje se spolehlivou konstrukcí a použitím ohnivzdorných materiálů. Montáž je rychlá (10 minut) a provoz jednoduchý. Nízká celková hmotnost (35 kg) usnadňuje manipulaci a převoz. Brána pracuje spolehlivě v rozmezí okolní teploty od 16 °C do 35 °C. Proces měření probíhá automaticky, umístěním čela nebo zápěstí před IR čidlo. K detekci stačí vzdálenost 2 až 5 cm. Měření je tedy zcela bezdotykové. Rám zareaguje při detekování tělesné teploty vyšší než 37 °C. Tuto hranici lze změnit v rozsahu ±0,1 °C. Kapacita měření je až sedmdesát osob za minutu. Všechna provedená měření a poplachy se automaticky počítají a průběžně zobrazují na hlavním panelu. Pro zvýšení spolehlivost prováděných kontrol je dostupná také verze rámu se dvěma IR senzory.

Cena a dostupnost:

Bezpečnostní průchozí brána SE-1008 je dodává na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 68 070 Kč včetně DPH.

Kontakt:

Filip Cvetler

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-obchod-zdraví

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.