Malá velikost. Velký výkon.

EMist představuje budoucnost v technologii elektrostatických postřikovačů

Společnost EMist® Disinfection Solutions oznámila uvedení dezinfekčního postřikovače EX-7000 TruElectrostatic TM na trh.

EX-7000 je lehký a ergonomický - s váhou pouhých 14,9 libry (cca 6,8 kilogramu) je o polovinu lehčí než běžné postřikovače. Elektrostatický postřikovač EX-7000 je vybaven inteligentní technologií „Charge DetectTM“, která nepřetržitě detekuje polaritu uživatele a zařízení a automaticky se nastavuje tak, aby uzemnění nikdy nebylo problémem, což zajišťuje nejkomplexnější aplikaci dezinfekčního prostředku v průmyslu a snižuje náklady na práci a chemikálie o 50 procent.

Dezinfekční prostředek se nejprve atomizuje, projde tryskou pro elektrostatickou indukci, nabije se pomocí bipolárního napájecího zdroje a pak je vypuštěn směrem k cílové oblasti. Bipolární napájení způsobí alternativní přerozdělení elektrických nábojů, což má za následek kapičky s přebytkem kladných, nebo záporných nábojů. Tyto nabité kapičky jsou natolik přitahovány k cílové oblasti, že pokryjí boky, hrany a zadní strany povrchů.

Dezinfekční postřikovače TruElectrostatic společnosti EMist jsou postaveny na šesti základních platformách, díky čemuž nabízí 100% trvalý výstup elektrostatického náboje, eliminují uzemnění a poskytují vynikající a komplexní pokrytí.

TruTechnology: Technologie detekce náboje „EPIX Charge Detect“

Elektrostatické postřikovače díky technologii „EPIX Charge Detect“ neustále detekují polaritu uživatele a zařízení a automaticky se přizpůsobují tak, aby uzemnění nikdy nebylo problémem. Kapky se obalí okolo povrchů, na které jsou stříkány. Tento obklopující efekt vytváří rovnoměrné, konzistentní a komplexní pokrytí chemikáliemi a snižuje chemické a pracovní náklady.

TruConfidence: Patentované. Osvědčené. Důvěryhodné.

Od momentu výskytu viru COVID-19 se takřka přes noc objevilo množství společností, které tvrdí, že nabízí elektrostatické postřikovače. Při boji s život ohrožujícími patogeny je nesmírně důležité vědět, že společnost, od které kupujete, je zkušená, respektovaná a osvědčená. Elektrostatické postřikovače od společnosti EMist jsou patentovány, podporovány nezávislými laboratorními studiemi, které proběhly během ebola krize v roce 2014; a vyvíjeny veteránem v průmyslu Mikem Sidesem, který často spolupracuje s Ministerstvem obrany a Ministerstvem zemědělství Spojených států amerických, Námořním entomologickým centrem excelence („Naval Entomology Center of Excellence“) a Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

TruCharge: Nejlepší výkon

Na polaritě elektrostatických postřikovačů záleží. Většina povrchů má záporný nebo neutrální náboj (samotný náboj zemského povrchu je záporný). Podle Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) by měly elektrostatické postřikovače dodávat kladný náboj, aby byly kladně nabité kapky dezinfekčního prostředku přitahovány k cíleným záporným nebo neutrálním povrchům. Kladné nabití zvyšuje přilnavost kapek k povrchu a usnadňuje jeho obalení jimi.

TruDesign: Bezpečnější provoz

Při postřiku velkých ploch, budov nebo stísněných prostorů vám bezdrátový postřikovač svobodu manévrování a pohybu. Postřikovače EMist jsou ergonomické, lehké a bezdrátové. To znamená, že mohou být snadno přemístěny tam, kde jsou momentálně potřeba a operátoři se nemusí spoléhat na zásuvky ve zdi na pracovišti. Přenosnost je jasnou výhodou pro každého uživatele, který potřebuje jít kamkoliv, kde je zrovna potřeba odvést práci.

TruAssurance: Bezpečnost uživatele

Podle EPA by měly elektrostatické dezinfekční postřikovače mít střední velikost kapek větší než 40 mikronů. Kapky musí být dostatečně velké na to, aby odolávaly odpařování a unášení, ale zároveň dostatečně malé na to, aby mohly změnit svou trajektorii v momentu, kdy se přiblíží k cíli. Většina konkurenčních postřikovačů produkuje kapičky menší než 40 mikronů, které jsou k unášení vysoce náchylné, čímž je zvýšeno riziko vdechnutí uživatelem. Postřikovače společnosti EMist udržují střední velikost kapiček na 75 mikronech.

TruCost: Nižší celkové náklady na vlastnictví

Vzhledem k potřebě dezinfekce velkých prostor se stává ruční aplikace dezinfekčních prostředků minulostí - novým normálem se stala elektrostatická aplikace. Zákazníci, kteří používají systémy EMist, obvykle pozorují až 50% snížení nákladů na práci a chemikálie. Pokročilá a patentovaná technologie s konkurenceschopnou cenovkou a prokazatelným výkonem znamená celkově nižší náklady na vlastnictví.

Společnost EMist oznámila rezervační program pro zákazníky, kteří chtějí mít své jednotky už v prosinci. Společnost začíná přijímat vratnou zálohu na rezervace ve výši 50 dolarů na svých webových stránkách od 2. listopadu v 8:00 centrálního času. Model EX-7000 je v nabídce distributorů EMist k dispozici za katalogovou cenu 3995 dolarů.

O společnosti EMist

Společnost EMist se sídlem ve Fort Worth v Texasu vyvíjí inteligentní elektrostatické dezinfekční postřikovače, které ozdravují prostory všeho druhu. Pro více informací navštivte EMist.com.

Původní verzi naleznete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201102005026/en/

Kontakty

Doug Morrell

Telefon: 817.837.0200

doug@teleosmarketing.com

Zdroj: EMist

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-chemie-elektronika-EMist

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.