Firma Hoymiles představila první třífázový mikroměnič na světě s reaktivním řízením výkonu

Společnost Hoymiles Power Electronics Inc. (dále jen „Hoymiles", „společnost" nebo „firma"), světová jednička ve výrobě mikroměničů (mikroinvertorů) pro modulární výrobu elektrické energie, představila první řadu třífázových mikroměničů na světě, které umožňují reaktivní řízení výkonu. Kromě toho firma představila nové jednofázové mikroměniče určené na podporu modulů s vyšší kapacitou.

Tyto nové produkty mají zákazníkům pomoci snížit náklady na výrobu elektrické energie při zachování kvality a spolehlivosti výroby.


Firma Hoymiles úspěšně vyvinula první třífázové mikroměniče na světě, které využívají technologii reaktivního řízení výkonu. Nové modely třífázových mikroměničů HMT-2250 a HMT-1800 pomáhají podstatně zvýšit účinnost a spolehlivost distribuce elektrické energie. Pokud není zajištěna dostatečná stabilizace napětí, může dojít k poškození rozvodné sítě a ke zhoršení její funkčnosti. Nejnovější třífázové mikroměniče firmy Hoymiles jsou vybaveny technologií reaktivního řízení výkonu, což tento problém spolehlivě řeší. Navíc tyto mikroměniče snižují náklady na provoz a údržbu a podporují připojení až šesti dalších modulů, což umožňuje snížit náklady na elektřinu a pomáhá zjednodušit celkové řešení elektroinstalací.


Třífázové mikroměniče lze zapojit do běžných třífázových rozvodných sítí 230V/400V a jsou považovány za nejhospodárnější řešení pro komerční i průmyslové aplikace. Výkon třífázových měničů firmy Hoymiles dosahuje až 2250 VA (voltampér) a lze je využít i u vysoce výkonných fotovoltaických modulů, které jsou dnes velkým hitem.


Společnost Hoymiles navíc přišla s vylepšením své stávající řady jednofázových mikroměničů, které dnes nabízí největší výkon na trhu a uspokojují poptávku zákazníků po zařízení s vysokým výkonem. Mikroměnič 1v1 nyní nabízí výkon až 400 W, zatímco mikroměniče 2v1 dosahují výkonu až 800 W. Díky tomu dokáží tyto mikroměniče zpracovat více elektrické energie za jednotku času než ostatní produkty.

„Po mnohaletém úsilí a zkoumání se nám podařilo úspěšně vyvinout a vyrobit naše první třífázové mikroměniče, které nabízí vysoký výkon a spolehlivost provozu. Jedná se o první třífázový mikroměnič s reaktivním řízením výkonu, což značně rozšiřuje spektrum využití tohoto produktu," řekl Čao I, zástupce generálního ředitele a ředitel výzkumného a vývojového centra firmy Hoymiles. „Díky bezpečnosti, výkonnosti a vysokému stupni integrace naše produkty podstatně přispějí ke zdravému rozvoji fotovoltaického průmyslu."


Třífázové mikroměniče mění stejnosměrný proud na střídavý před připojením do elektrické rozvodné sítě. Každý mikroměnič funguje nezávisle na druhých, což zákazníkům umožňuje přímo regulovat výkon jednotlivých fotovoltaických modulů. Takové řešení pak zvyšuje flexibilitu a spolehlivost celého fotovoltaického modulu.


Podrobnější informace o těchto produktech se zdarma dozvíte v tomto dokumentu:

http://hoymiles.com/files/0f0e43d5-e8e4-4616-894c-6638f276a3e2.pdf


O společnosti Hoymiles

Firma Hoymiles vznikla v roce 2012 a je předním výrobcem mikroměničů a poskytovatelem dalších produktů a řešení typu MLPE (Module-Level Power Electronics - modulární výkonová elektronika) pro provozovatele a zákazníky solárních a fotovoltaických elektráren. Mikroměniče firmy Hoymiles jsou velmi oblíbené pro svou vysokou špičkovou účinnost (CEC), která dosahuje až 96,7 %. Díky tomu patří mikroměniče firmy Hoymiles již tři roky po sobě mezi nejvýkonnější mikroměniče na světě. Dnes firma Hoymiles své produkty vyváží do více než 80 zemí a regionů celého světa a její mikroměniče každoročně nachází využití ve více než 10 tisících komerčních či domácích střešních fotovoltaických instalacích. Firma Hoymiles také dodává své nejvýkonnější mikroměniče o výkonu až 3,6 MW do největších solárních a fotovoltaických projektů na světě.


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1323952/Three_phase_microinverter.jpg


KONTAKT: Tingting Zheng, zhengtingting@hoymiles.com, +86-13868834922

Klíčová slova Čína-elektronika-energie-firmy-Hoymiles Power Electronics Inc.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.