Nový výkonný ředitel EBM Partner

EBM Partner a.s., developerská společnost patřící pod skupinu EBM Group, přijímá nového výkonného ředitele. Je jím Jan Šulc, který přišel z TOP Managementu Skanska Property Czech Republic, s.r.o., developera administrativních projektů v ČR, kde působil od roku 2011 a zastával postupně pozice Project leader a Project Manager.

Od roku 2017 byl Jan Šulc jako Project Director kompletně zodpovědný za project management v rámci operací v ČR a v posledním roce pak plnil tuto roli i pro projekty v rámci skupiny Skanska na maďarském trhu v Budapešti. V rámci své činnosti zodpovídal za veškeré fáze developerského cyklu od akvizic, přes development, výstavbu, spolupráci při pronájmu budov až po divestice projektů. Jako člen management teamu Skanska Property ČR se spolupodílel na korporátním reportingu a tvorbě strategie společnosti. Jeho úkolem v EBM Partner bude společně se stávajícím týmem sjednotit činnosti developmentu a projektového managementu, nastavit systémové procesy a připravit společnost na růst jak v segmentu residenčního developmentu tak v oblasti nájemního bydlení.


Kontakt:

Zuzana Domínová

EBM Office, s.r.o.

člen skupiny EBM Group

e-mail: zdominova@ebmgroup.cz

ebmoffice.cz

Klíčová slova ČR-reality-personální-firmy-EBM Partner

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.