Společnost HONOR investuje do pracovní síly budoucnosti a ve spolupráci s předními kreativními agenturami Affinity a Grey spouští program Stand Out With HONOR

Stand Out With HONOR

Stand Out With HONOR

Značka HONOR spouští na webové stránce hihonor.com globální kreativní program #StandOutWithHONOR (jak se se značkou HONOR odlišit od ostatních), který mladým lidem umožňuje zúčastnit se pracovního pohovoru s možností získat čtyřtýdenní placenou stáž v přední kreativní agentuře Grey

Globální technologická značka HONOR ve středu oznámila, že v rámci akademie HONOR spustila na svých webových stránkách hihonor.com nový globální kreativní program s názvem „Stand Out With HONOR (jak se se značkou HONOR odlišit od ostatních). "Program „Stand Out With HONOR" vyzývá mladé lidi, aby se zapojili do soutěže, kde budou při řešení různých úkolů moci prokázat svou kreativitu. Soutěží se o přenosný počítač HONOR MagicBook a také o placenou stáž v kreativní agentuře Grey ve Spojeném Království a v Německu. Společnost HONOR také, ve spolupráci s kreativní firmou Affinity, která se zabývá grafickým softwarem, vytvořila několik video návodů, které studentům ukazují, jak posunout své schopnosti při hledání zaměstnání a zpracování životopisu na vyšší úroveň. Tyto video návody byly vytvořeny na zařízení HONOR MagicBook.

Akademie HONOR (HONOR Academy) byla spuštěna v roce 2020 a jejím cílem je nabídnout mladým lidem a studentům špičkové příležitosti k dalšímu vzdělávání a rozvoji a pomoci jim zvýšit produktivitu, osvojit si nové dovednosti a naučit se uplatňovat kreativní myšlení. Na základě úspěchu akademie HONOR Academy spouští firma HONOR globální kreativní program „Stand Out With HONOR", který podporuje kreativitu a nabízí mladým lidem jedinečnou příležitost dostat se do blízkosti předních kreativců na světě a ukázat jim, že mají schopnosti potřebné k získání měsíční placené stáže u předních kreativních agentur.

George Zhao, prezident společnosti HONOR, řekl: „Rok 2020 je plný nejistot a pro čerstvé absolventy vysokých škol je stále těžší získat odpovídající zaměstnání. Prostřednictvím našeho programu Stand Out, který značka HONOR připravila ve spolupráci s firmami Affinity a Grey, chceme pomoci mladým lidem naučit se využívat na maximum svou vlastní kreativitu a používat špičkové technologie, jako jsou například notebooky řady HONOR MagicBook, které jim umožní vystoupit z řady a udělat skvělý první dojem."

Jak se přihlásit?

Pokud se chcete zúčastnit soutěže o tuto skvělou stáž [1], pošlete nám prostřednictvím webové stránky www.hihonor.com/global/events/stand-out-with-honor/ svá díla, ve kterých se nám můžete představit a ukázat svou kreativitu, a to v době od 28. října 2020 od 18:00 středoevropského času do 11. listopadu 2020.

Porotce ohromí pouze ty nejkreativnější ukázky, takže využijte tuto příležitost zazářit! Kromě placené stáže v globální kreativní agentuře, mohou účastníci soutěže vyhrát také notebook HONOR MagicBook Pro nebo chytré hodinky HONOR Watch ES z úplně nové řady (navštivte webové stránky www.hihonor.com/global/events/stand-out-with-honor/, kde najdete více informací o tom, jak se přihlásit).

Odborníci z různých průmyslových oborů, umělci a návrháři pomohou studentům posunout svou kreativitu na další úroveň

Značka HONOR ve spolupráci s firmou Affinity přizvala ke spolupráci na této soutěži řadu známých umělců a návrhářů, jako jsou například Scott Balmer, Peter Greenwood nebo David Daniels, kteří natočili několik kreativních video návodů, kde uvádí své nejlepší tipy a rady, jak dodat svému životopisu nádech kreativity.

Softwarový balík firmy Affinity nabízí řadu kreativních nástrojů, od nejrychlejšího softwaru pro úpravu fotografií, přes nejrychlejší software pro kreativní tvorbu až po nejvýkonnější publikační softwarovou platformu a posouvá tak hranice možného ještě o něco výše. Spolu s notebookem HONOR MagicBook tak tento balík softwarových produktů umožní studentům popustit uzdu jejich kreativitě a vytvářet obsah, který splňuje profesní standardy.

Firma HONOR také oslovila nejvlivnější evropské kreativce a díky tomu sestavila špičkovou odbornou porotu, která bude hodnotit jednotlivé přihlášené výtvory a současně mladým lidem poskytne neocenitelné rady, jak prorazit v tomto průmyslovém oboru. Mezi členy odborné poroty a mentory soutěže mimo jiné patří Laura Jordan Bambach (kreativní ředitelka londýnské pobočky agentury Grey), Francisca Maass (kreativní ředitelka hamburské pobočky agentury Grey), Pete Way (kreativní ředitel firmy BCW), Tristan Macherel (kreativní ředitel firmy Landor Europe) a Christian Bracht, (generální ředitel časopisu Sleek Magazine).

Řada notebooků HONOR MagicBook boří hranice kreativity

Bez ohledu na to, zda studujete, pracujete z domova nebo se chcete virtuálně spojit se svými přáteli či rodinou, posouvají notebooky řady HONOR MagicBook hranice vaší kreativity na zcela novou úroveň.

Notebooky HONOR MagicBook Pro mají předinstalovaný operační systém Microsoft Windows 10 a jsou poháněny výkonnými procesory AMD Ryzen 5 4600H, které snadno zvládnou i ty nejnáročnější grafické úkony, jako jsou úpravy fotografií nebo 3D renderování. Na jedno nabití umožňuje HONOR MagicBook Pro až 11 hodin produktivní práce.

Díky úchvatnému displeji typu FullView s úhlopříčkou 16,1 palce je tento notebook skvělý pro prohlížení fotografií, sledování filmů a videí, brouzdání po internetu a také pro všechny ostatní aplikace. HONOR MagicBook Pro je lehký a kompaktní (měří pouhých 369 x 234 x 16,9 mm) a skvěle se tak hodí pro každodenní práci i pro studenty a umožňuje uživatelům pracovat na cestách bez ohledu na to, kde se právě nachází.

A pokud chcete ještě něco kompaktnějšího, modely HONOR MagicBook 14 a 15 vynikají minimalistickým designem, tenkým a lehkým tělem a FullView displejem.

Notebook HONOR MagicBook Pro (16+512GB) si můžete zakoupit za ceny od 849,99 britské libry. Notebooky HONOR MagicBook 14 (8+256GB) a HONOR MagicBook 15 (8+256GB) si můžete zakoupit za ceny od 549,99 britské libry.

Více informací najdete na webové stránce hihonor.com a sledujte hashtag #StandOutWithHONOR, kde se dozvíte, jak se můžete díky produktům firmy HONOR odlišit od ostatních.

ZeměNavštivte e-shop HIHONOR
Spojené Královstvíhttp://bit.ly/StandOutWithHONORUK
Německohttp://bit.ly/StandOutWithHONORGe
Franciehttp://bit.ly/StandOutWithHONORFr
Itáliehttp://bit.ly/StandOutWithHONORIt
Španělskohttp://bit.ly/StandOutWithHONOREs

[1] Nabízíme dvě místa, jedno v pobočce společnosti Grey ve Spojeném Království a druhé v pobočce společnosti Grey v Německu. Uchazeči musí být starší 18 let a mít právo pracovat v zemích Evropské unie.

O společnosti HONOR

HONOR je přední technologická značka pro globální mládež, která se zrodila během rozvoje mobilního internetu. Díky odhodlání firmy HONOR investovat do výzkumu a vývoje tato značka vyvíjí průlomové technologie. Cílem společnosti HONOR, která využívá všechny možnosti v éře 5G a umělé inteligence, je vytvořit inteligentní nový svět pro mládež s živým ekosystémem a inspirativní kulturou. Společnost HONOR se bude i nadále odlišovat od ostatních díky objevování zábavy v inovacích, zavádění technologického životního stylu a vytváření rozmanité a otevřené online komunity pro svou nadšenou a rostoucí základnu fanoušků

Další informace získáte na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo nás sledujte na sociálních sítích:

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/honorglobal

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1321725/Stand_Out_With_HONOR.jpg

KONTAKT: Byrne, Elise, Elise.Byrne@bcw-global.com

Klíčová slova Británie-elektronika-internet-vzdělání-Honor

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.