Klasické a módní chytré hodinky Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2 pro aktivní život nabízí kompletní řadu funkcí pro péči o zdraví a hodí se pro jakýkoli životní styl

Hlasové ovládání s vestavěným asistentem Amazon Alexa [1] usnadňují a zpestřují život a činí ho zábavnějším


Společnost Amazfit uvádí na trh dva nejnovější modely chytrých hodinek z oblíbené kolekce nositelné elektroniky Fashion. Model Amazfit GTR 2 kombinuje tradiční vzhled hodinek s rozšířenou nabídkou funkcí pro fitness a sledování zdravotního stavu a bude k dispozici na trzích ve Spojeném království a Spojených státech amerických od 30. října, elegantní a stylové hodinky Amazfit GTS 2 budou uvedeny na americký trh 1. listopadu a ve Spojeném království budou k dostání od 15. listopadu.


Elegantní design a ohromující technologie

Hodinky Amazfit GTR 2, nabízené buď v provedení s pouzdrem z nerezové oceli nebo černé slitiny hliníku mají klasický vzhled s kulatým 35,31mm displejem AMOLED s 3D zaobleným sklem, který je jasný a snadno se čte. Tenké hodinky Amazfit GTS 2 mají obdélníkový 41,91mm displej AMOLED a v nabídce jsou buď v provedení s pouzdrem v půlnoční černé, pouštní zlaté nebo šedé hliníkové slitině s odpovídajícím páskem.

Oba displeje hodinek jsou vyrobeny ze speciálního 3D Corning Gorilla skla s finální optickou DLC úpravou ( Diamond-like Carbon) a ochranou proti otiskům prstů, takže je displej velice silný, odolnější proti poškrábání a snadněji se čistí. Plně otočný displej umožňuje pohodlné nošení bez ohledu na to, jestli je uživatel levák nebo pravák.


Komplexní funkce pro sledování zdravotního stavu a fitness management [2]

Modely Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2 nabízí vysoce přesné sledování srdečního rytmu. Díky optickému snímači BioTrackerTM 2 PPG, který monitoruje 24 hodin 7 dní v týdnu vaši srdeční činnost, zóny srdečního rytmu a v případě abnormálního srdečního rytmu vysílá varování, lépe pochopíte zdraví svého srdce.

Snímač BioTrackerTM 2 PPG rovněž podporuje OxygenBeatsTM[3] pro měření míry saturace krve kyslíkem. Pokud delší dobu pracujete duševně nebo provozujete fyzickou aktivitu, jako je například účast na maratónu, nebo děláte vysoce intenzivní outdoorové sporty a necítíte se dobře, tak si můžete změřit úroveň nasycení krve kyslíkem, abyste rychle porozuměli vašemu fyzickému stavu a měli udržování svého zdraví pevně ve svých rukou.

Monitorování kvality spánku [4] zajišťuje optimální výkon. Tyto chytré hodinky společnosti Amazfit monitorují váš spánek a pomohou vám pochopit vaše spánkové vzorce a zlepšit kvalitu spánku. Po synchronizaci s aplikací se můžete dozvědět, jak dlouhé jsou vaše fáze lehkého a hlubokého spánku, včetně fáze rychlých očních pohybů (REM) a zdřímnutí během dne [5].

Obojí hodinky jsou vybaveny moderním systémem pro posuzování zdravotního stavu PAITM Health Assessment System[6], který zpracovává údaje o vašem srdečním rytmu, záznamy aktivit a další údaje do skóre PAI, díky kterému na první pohled zjistíte svůj zdravotní stav.

Oba modely hodinek Amazfit série GT 2 podporují monitorování stresu, které vám pomůže vyvážit vaši hladinu stresu.

Zůstat zdravý znamená zůstat aktivní, takže hodinky Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2 zahrnují 12 oblíbených sportovních režimů[7], které se snadno aktivují, kdykoli začnete cvičit. Zaznamenávají vzdálenost, rychlost, změny srdečního rytmu, spálené kalorie a další data během vašich výkonů.

Hodinky Amazfit GT 2 disponují kolem 3GB paměti pro ukládání hudby, takže můžete poslouchat hudbu i bez vašeho telefonu. Modely mají vibrační funkci, která upozorní uživatele nastavitelnými vibracemi v případě příchozího hovoru nebo upozornění.

Když si hodinky sundáte, funkce detekce nošení zamkne hodinky, aby ochránila vaše soukromí, a pro ještě větší bezpečnost je můžete zabezpečit heslem.

S vestavěným mikrofonem a reproduktorem vám tyto hodinky umožní uskutečňovat telefonní hovory prostřednictvím funkce hovorů přes Bluetooth.


Nová generace chytrých hodinek GT umožňuje, aby byl život chytřejší, efektivnější a zábavnější

Nyní se dostáváme k hlasovému ovládání, ve kterém hodinky GT 2 skutečně excelují. S vestavěným asistentem Amazon Alexa se můžete ptát, hledat informace, získávat překlady, vytvářet nákupní seznamy, nastavovat upozornění, budíky a připomínky, sledovat počasí, ovládat domácí spotřebiče a další. Můžete na hodinky Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2 mluvit a asistent Alexa bude reagovat na vaše hlasové pokyny prostřednictvím textových zpráv na obrazovce. Například řekněte pouze:

„Alexo nastav budík."

„Alexo přidej na můj nákupní seznam vejce."

„Alexo rozsviť světla v obývacím pokoji."

„Alexo jaké je dnes počasí?"

Alexa „žije" v prostředí cloudu, takže je stále chytřejší a získává nové schopnosti, které se přenáší na vaše zařízení.

Funkce hlasového ovládání offline vám rovněž umožní provádět hlasové operace na vašich hodinkách dokonce bez přístupu k internetu, jako například zapínání sportovních režimů, sledování srdečního rytmu a další.

Dlouhá výdrž baterie hodinek série GT 2 znamená, že budou s vámi na vaší cestě každý den v týdnu.


Cena a dostupnost

Ve Spojeném království bude model Amazfit GTR 2 uveden na trh 30. října za cenu 159 britských liber, zatímco model Amazfit GTS 2 bude uveden na trh 15. listopadu za maloobchodní cenu 159 britských liber.

Ve Spojených státech amerických bude model Amazfit GTR 2 uveden na trh 30. října za cenu 179 amerických dolarů, zatímco model Amazfit GTS 2 bude stát 179 amerických dolarů a bude uveden na trh 1. listopadu.


Fotografie ve vysokém rozlišení [8] si můžete stáhnout zde.


[1] Vestavěná aplikace hlasového asistenta Alexa na hodinkách Amazfit GTR 2 a GTS 2 bude k dispozici prostřednictvím aktualizace přímo ze zařízení (OTA) v nejbližší době. Až bude k dispozici, budou se upozornění objevovat prostřednictvím aplikace Zepp APP (dříve známé jako Amazfit APP) a zařízení. Termín spuštění se může na jednotlivých trzích lišit.

[2] Tento produkt není zdravotnický prostředek. Naměřené údaje slouží pouze k referenčním účelům, nelze je použít pro diagnostiku nebo monitorování zdravotních problémů. Kromě toho může být přesnost údajů ovlivněna, pokud je snímač v kontaktu s kůží, která je potetovaná, pigmentovaná nebo tmavě zabarvená.

[3] Úroveň saturace krve kyslíkem SpO2 může ovlivnit hladinu kyslíku v různých orgánech. Pokud jsou hladiny příliš nízké, mohou způsobovat točení hlavy, bolesti hlavy anebo srdeční zástavu. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Data z tesů jsou učena pouze k referenčním účelům a nelze je použít pro diagnostiku nebo monitorování zdravotních problémů.

[4] Monitorování spánku může zaznamenávat každý spánek i zdřímnutí. Pokud hodinky zjistí, že uživatel usnul mezi půlnocí a šestou hodinou ranní, doba spánku mezi šestou ranní předchozího dne a 11 hodinou dopoledne může být zaznamenána jako noční spánek, spánek mezi jedenáctou dopolední a šestou večerní trvající déle než 20 minut je zaznamenán jako zdřímnutí. Spánek kratší než 20 minut se nezaznamenává.

[5] Pro monitorování fáze spánku REM, musí být aktivován režim sledování srdečního rytmu Sleep Assistant. Během fáze spánku REM se oči pohybují rychle v různých směrech. V této fázi spánku se obvykle zdají sny.

[6] Ze studie HUNT Fitness Study vyplývá, že lidé, kteří si udržují PAITM skóre na hodnotě 100 nebo vyšší mají nižší riziko hypertenze, srdečních onemocnění a diabetu 2. typu. Studie HUNT Fitness Study: Tuto studii provedl profesor Ulrik Wisloff z Lékařské fakulty Norské univerzity věd a technologií. Trvala více než 35 let a zúčastnilo se jí více než 230 000 účastníků.

[7] Běh venku, běh na běžeckém pásu, trailový běh, chůze, cyklistika v přírodě i v hale, plavání v bazénu i venku, eliptický trenažér, free trénink, horolezectví, lyžování.

[8] Fotografie produktu a údajů na displeji zobrazené výše mají pouze informativní charakter. Skutečný produkt (včetně například mimo jiné jeho vzhledu, barvy a velikosti) a fotografie obsahu na displeji (jako například mimo jiné pozadí, UI a grafiky) se mohou mírně lišit.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1319796/PRN_Amazfit_GTR_2__Amazfit_GTS_2__classic_and_fashionable_smartwatches_with_a_comprehensive_range_of.jpg


KONTAKT: Yunya Liu, Email : liuyunya@huami.com Tel : +86-15999658480

PROTEXT

Klíčová slova Čína-elektronika-Amazfit

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.