Stonebranch získává certifikaci ISO 27001

Dosažení nejvyššího stupně bezpečnostních standardů je klíčem k tomu, aby se zákazníci dokázali vypořádat s automatizací a orchestrací IT.


Stonebranch Inc., přední poskytovatel řešení pro IT orchestraci a automatizaci dnes oznámil, že získal certifikaci ISO 27001. Jde o široce uznávaný mezinárodní standard osvědčených postupů pro systémy řízení bezpečnosti informací (Information Security Management System, ISMS).

"Nejenže tato certifikace potvrzuje náš závazek a investice do nejvyšší úrovně bezpečnostních standardů, ale také našim současným i budoucím zákazníkům a partnerům dává najevo, že Stonebranch bere ochranu jakýchkoli dat a informací vážně," uvedl generální ředitel Stonebranch Giuseppe Damiani.

Disponovat certifikací ISO 27001 znamená provozovat a neustále zlepšovat systém řízení bezpečnosti informací. Certifikace je důkazem toho, že obchodní procesy, technologie a zaměstnanci Stonebranch zachovávají diskrétnost, integritu a dostupnost všech informací.

ISMS společnosti Stonebranch byl ověřen maticovou certifikací od společnosti TUEV, nezávislé a renomované externí auditorské společnosti, která měla zkontrolovat a potvrdit, že všechny globální právnické osoby Stonebranch zpracovávají informace v souladu s uznávanými a ověřenými bezpečnostními postupy.

"Certifikace ISO je dalším příkladem mnoha kroků, které společnost Stonebranch podnikla, aby pomohla naší globální základně zákazníků vyhovět regulačním požadavkům," uvedl generální ředitel Stonebranch Giuseppe Damiani.

ISO 27001 je celosvětově uznávaný standard, pro jehož dosažení je třeba splnit řadu požadavků a kontrol podniku a údržby a certifikací systému řízení bezpečnosti informací. Norma ISO 27001 zajišťuje, že organizace disponují zavedenými metodikami a strukturami pro řízení obchodních, lidských a IT procesů, které pomáhají identifikovat, spravovat a snižovat rizika bezpečnosti informací.


O Stonebranch

Stonebranch vytváří řešení pro orchestraci a automatizaci IT, která přetváří IT prostředí založená na jednoduché automatizaci úkolů na sofistikovaná prostředí založená na automatizaci podnikových služeb v reálném čase. Nehledě na stupeň automatizace je platforma Stonebranch jednoduchá, moderní a bezpečná. Díky univerzální automatizační platformě Stonebranch mohou podniky bez problémů organizovat pracovní vytížení a data napříč technologickými ekosystémy a sily. Stonebranch sídlí v Atlantě v Georgii a má centra podpory a kontaktní místa po celé Americe, Evropě a v Asii a slouží některým z největších finančních, výrobních, zdravotnických, cestovních, energetických a technologických institucí na světě. Více informací naleznete na www.stonebranch.com.


Mediální kontakt: Scott Davis, scott.davis@stonebranch.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1089016/Stonebranch_Logo.jpg

Klíčová slova USA-komunikace-počítače-firmy-Stonebranch

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.