Společnost KEBA se stala výhradním dodavatelem technologie pro originální nabíjecí stanice Honda Power Charger, které jsou určeny pro nabíjení všech elektromobilů Honda e.

Inovativní design ve spojení s vyspělou technologií

Více informací a fotografie najdete na této stránce: http://pressecenter.reichlundpartner.com/news-keba-named-exclusive-supplier-for-honda-power-charger---the-original-charging-station-for-the-all-electric-honda-e-?id=116228&menueid=2346&l=deutsch

Společnost KEBA se stala výhradním dodavatelem technologie pro nástěnné nabíjecí stanice Honda Power Charger, které jsou určeny k dobíjení prvních elektromobilů značky Honda e. Tyto speciální nabíjecí stanice obě firmy vyvinuly společně.

Při hledání partnera pro vývoj nabíjecí stanice se firma Honda Access Europe NV rozhodla pro společnost KEBA, odbornou technologickou firmu s vývojovým a výrobním zázemím v Rakousku.

Bruno Lambrechts, obchodní ředitel firmy Honda: "Vybírali jsme velmi pečlivě a jsme rádi, že jsme se rozhodli pro spolupráci s firmou KEBA, která je tím nejlepším odborníkem na chytré nabíjecí stanice."

Inteligentní a spolehlivé nabíjení

Nabíjecí stanice vyniká jednoduchostí použití a lze jí snadno integrovat do domácích chytrých technologií. K dispozici je několik různých modelů a tyto stanice jsou navrženy tak, aby ladily s vozem, jak vizuálně, tak z hlediska funkčnosti. Díky řadě různých funkcí je nabíjení s těmito stanicemi rychlé a snadné.

"Stejně jako Honda se snažíme nabízet ty nejlepší technologie a je pro nás velká čest, že do nás společnost Honda vložila svou důvěru. Nabízíme našim partnerům špičková, inovativní řešení," říká Gerhard Luftensteiner, generální ředitel firmy KEBA AG.

O elektrické mobilitě od firmy KEBA

KEBA je jedním z předních světových výrobců chytrých dobíjecích řešení. Nabíjecí stanice KeContact P30 umožňuje spolehlivé a bezpečné nabíjení elektromobilů. Díky dalšímu příslušenství lze z této nabíjecí stanice vytvořit chytrou nástěnnou komunikační a řídící jednotku.

www.keba.com/emobility

O společnosti KEBA

Společnost KEBA AG byla založena v roce 1968 a patří mezi úspěšné nadnárodní elektronické firmy se sídlem v rakouském Linci. Firma již více než 50 let vyvíjí a vyrábí inovativní řešení pro automatizaci té nejlepší kvality, v duchu svého hesla "Automatizace díky inovacím - Automation by inovation".

Fotografie: © Honda, bezplatné použití pro tisk

Obrázky v tiskové kvalitě si můžete stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu

Kontakt:

Stefan Lanzinger

Marketing & Communications E-Mobility

KEBA AG

Gewerbepark Urfahr, 4041 Linec, Rakousko

Mobil: +43 664 80709-74036

Email: lzr@keba.com

Klíčová slova Rakousko-Japonsko-automoto-ekologie-firmy-KEBA

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.