Společnost Risen podchycuje budoucí tržní trend mezinárodním kontraktem o dodání 1,5 GW energie

Společnost Risen Energy Co., Ltd, přední výrobce vysoce výkonných solárních fotovoltaických produktů 1. úrovně, dnes oznámila podpis smlouvy s proslulým nezávislým dodavatelem energie o dodávce 1,5 GW energie skrze své bifaciální solární fotovoltaické PERC moduly.


Bifaciální moduly se stále rychleji šíří, protože splňují rostoucí požadavek dodavatelů generovat více energie za méně peněz. Zpočátku byly zaváděny relativně pomalu, ale dnes jsou si nároční hráči solárního průmyslu plně vědomi toho, že bifaciální formát přináší řadu pozitiv a poskytuje arzenál nástrojů, které každý nezávislý výrobce energie potřebuje k maximalizaci svých příjmů a zisků.


Společnost Risen si v posledních letech vybudovala solidní pověst v oblasti tradičních solárních fotovoltaických formátů. Neméně důvěryhodné postavení si však v tichosti vydobyla i na poli bifaciálních panelů a potvrdila ho získáním pozoruhodné objednávky 1,5 GW. V rámci kontraktu má být nová technologie dodána do Evropy, Afriky a Jižní Ameriky. Smlouva je již v plném proudu, o čemž svědčí dosavadní zajištění již 900 MW z celkové dodávky, která bude probíhat až do první poloviny roku 2021.


Bypina Veeraju Chaudary, vedoucí pro sociální média společnosti Risen, uvedl: „Jedná se o jednu z našich dosud největších objednávek, která je zároveň obzvláště významná pro bifaciální program společnosti Risen. Když se prokoušete přes marketingové pozlátko a reklamu, zjistíte, že technologie zachycení energie přední stranou má jasně navrch. Ztráta rekombinantní energie je v průběhu času menší a integrita modulu je větší, což umožňuje 30letou záruku na napájení. Své výhody má i kompatibilní orámování modulů, které ručí za celkovou rovnováhu systému. Třešničkou na dortu je zachycení energie zadní stranou panelu, které zajišťuje spouštění soustavy. Tento na funkce bohatý bifaciální Risen modul je pouze o trochu dražší než moduly staré školy a je tak oproti nim výrazně atraktivnějším zbožím."


Zmíněná objednávka o dodání 1,5 GW od světově proslulého mezinárodního vývojáře je důkazem uváděného výkonu, který může být potvrzen kontrolou, o kterou může zažádat každý zákazník, který si chce ověřit, že rozhodnutí objednat bifaciální moduly pro něj bude finančně výhodné jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Rovněž potvrzuje obecné přesvědčení, že roku 2021 bude 70 % všech nových nezávislých výrobců energie migrovat k bifaciálnímu konceptu a je snadné pochopit proč.


Dramaticky vylepšovat pozitivní technologické a komerční atributy a zároveň minimalizovat negativa je nesnadný úkol. Společnost Risen s jejími bifaciálními moduly, které jsou právě nyní na trhu, ho však splnila na výbornou.


O Risenu


Risen je světovým lídrem mezi tier 1 „AAA" výrobci vysoce výkonných solárních fotovoltaických panelů a poskytovatel komplexních obchodních řešení pro výrobu energie. Společnost byla založena roku 1986 a veřejně uvedena na trh byla roku 2010 a snaží se svým zákazníkům poskytovat nejvýhodnější produkty. Technologicko-komerční inovace podpořené výbornou kvalitou a zákaznickou podporou jsou základními aspekty solárních fotovoltaických řešení Risenu, která patří mezi nejvýkonnější a zároveň mezi nejekonomičtější na řešení na trhu. Se silnou přítomností na lokálním trhu a velkým kapitálem jsem odhodláni a schopni strategicky a vzájemně výhodně spolupracovat s našimi partnery, protože společně vyděláváme na rostoucí hodnotě zelené energie.


Kontakt: Ponsekar, +91-9611333011

Klíčová slova Čína-energie-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.