Nemocnice sv. Kříže Žižkov se chce více otevřít

Nemocnice sv. Kříže Žižkov od října 2020 mění styl komunikace. Cílem je se více otevřít veřejnosti a sdělit služby a benefity, které přináší jediná nemocnice na Praze 3.


"Nemocnice prochází proměnou. Její majitel investuje do rozvoje zanedbané budovy a zároveň rozšiřujeme služby pro pacienty nejen z Prahy 3. To chceme veřejnosti v následujících měsících sdělovat, proto vzniká nová PR a marketingová koncepce," říká jednatel a ředitel Nemocnice Žižkov Mgr. Tomáš Krajník.


Novou komunikační koncepci připravuje PR Nest Media, která má zkušenosti s propagací zdravotnických zařízení.


"Připravujeme komplexní marketingové a PR kampaně, cílem je vybudovat povědomí o existenci nemocnice, službách a benefitech Nemocnice Žižkov. Chceme vytvářet příběhy a být partnerem médií při tvorbě jejich odborného a lifestylového obsahu," říká jednatel PR Nest Media Ing. Radek Pešout, který je tiskovým a PR manažerem Nemocnice Žižkov.


V roce 2019 se provoz nemocnice na Žižkově vrátil do rukou církve, řádu Milosrdných sester sv. Kříže.


Kontakt:

tiskový mluvčí: Ing. Radek Pešout

email: pr@nskz.cz

Klíčová slova ČR-nemocnice-církve-Praha-Nemocnice sv. Kříže Žižkov-PR Nest Media

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.