Dr. Lara Ramdin byla jmenována ředitelkou pro inovace ve společnosti Dole Worldwide Packaged Foods

Zleva: Kimberly Galante, Peewee Dizon a Dr Lara Ramdin (PRNewsfoto/Dole Packaged Foods, LLC)

Zleva: Kimberly Galante, Peewee Dizon a Dr Lara Ramdin (PRNewsfoto/Dole Packaged Foods, LLC)

Jedná se o velice důležitou vedoucí pozici, jejímž hlavním účelem je uplatňování strategie The Dole Promise zpřístupnit zdravé potraviny 1 miliardě lidí, snížit plýtvání potravinami a ovocem a do roku 2025 eliminovat plastové obaly vyráběné z fosilních zdrojů.


Dr. Lara Ramdin se stala ředitelkou pro inovace ve firmě Dole Worldwide Packaged Foods. Jejím úkolem bude posílit zavádění nových inovací v souladu se strategií The Dole Promise, jejímž cílem je zlepšovat dostupnost zdravých potravin po celém světě.

Dr. Ramdin, která bude pracovat ve Spojených státech amerických v kalifornském campusu firmy Dole ve Westlake Village, má globální zkušenosti z vědeckého výzkumu, vývoje nových produktů a zavádění inovací a pracovala v předních firmách, jako jsou například Unilever, Estee Lauder a Molson Coors Beverages Company. Po vystudování aplikované biologie na Cardiffské univerzitě získala doktorát na Southamptonské univerzitě a poté zastávala různé manažerské pozice ve výzkumu a vývoji a inovacích a v poslední době působila jako poradkyně pro malé podniky a startupy. Dr. Ramdin je vášnivá inovátorka, praxí prověřená odbornice a školitelka a věří, že empatie pomáhá přinášet jedinečná řešení. Zastává roli mentorky v organizacích The Girls' Network a 1MMentors, podporuje ženy pracující v technických oborech (STEM) a je také ředitelkou pro sponzoring a členkou představenstva neziskové organizace Irish Film London.

Pier Luigi Sigismondi, prezident společnosti Dole Packaged Foods, LLC, dnes řekl, že jmenování Dr. Ramdin podtrhuje strategii společnosti Dole, která chce být ikonickou kosmetickou a potravinářskou firmou a vyrovnat se s mnoha problémy, kterým v dnešní nejisté době musíme čelit.

„Více než kdy jindy se nyní musíme snažit vyvíjet nová řešení a přístupy, které uspokojí poptávku lidí po zdravých, cenově dostupných potravinách. Musíme najít taková řešení, která dokážou nakrmit stávající i budoucí generace. Lara se těší pověsti skvělé inovátorky, která dokáže změnit myšlení ostatních, využívat nových příležitostí a přicházet s novými produkty. V době, kdy se snažíme omezit plýtvání potravinami, zvýšit dostupnost zdravých potravin pro co nejvíce lidí a eliminovat plastové obaly vyráběné z fosilních zdrojů, nám její zkušenosti a talent dodávají další energii a odhodlání k dalším inovacím."

Dr. Ramdin bude přímou podřízenou pana Sigismondiho a stane se důležitou součástí manažerského týmu firmy. Podle svých slov se na práci ve firmě Dole těší a chce pomoci s uplatňováním smysluplné strategie založené na trvale udržitelné výživě a nulových odpadech a doufá, že se jí podaří zavést inovativní řešení, která jsou k naplnění této strategie potřebná.

„Obdivuji hodnoty a odhodlání firmy Dole, která se snaží budovat značky prospívající lidem i planetě a současně vytvářet trvale udržitelné hodnoty pro zainteresované. Velmi se těším na plán zavádění nových inovací, který připravila firma Dole (a Pier Luigi). Věřím, že pomohu firmě naplnit své poslání a smysl podnikání," řekla Dr. Ramdin.

Pan Sigismondi rovněž poznamenal, že jmenování Dr. Ramdin je završením budování špičkového ženského manažerského týmu. Dr. Ramdin bude těsně spolupracovat s nově jmenovanými ředitelkami pro vývoj produktů a produktových kategorií. Novou globální ředitelkou pro vývoj produktů se stala Kimberly Galante a novou globální ředitelkou pro vývoj produktových kategorií se stala Peewee Dizon. Pan Sigismondi tyto změny v manažerském týmu provedl z důvodu naplňování strategie Dole Promise, kterou firma představila na začátku letošního roku.


O společnosti Dole Packaged Foods, LLC

Dole Packaged Foods, LLC je světová jednička v pěstování, výrobě, distribuci a prodeji ovoce a zdravých pochutin. Firma Dole prodává pestrou paletu baleného zboží včetně čerstvého, mraženého nebo sušeného ovoce a džusů. Společnost Dole ve svém podnikání uplatňuje čtyři pilíře trvalé udržitelnosti: hospodárné nakládání s vodou, snižování emisí uhlíku, zachování půdy pro další generace a snižování množství produkovaného odpadu. Více informací najdete na webových stránkách dolesunshine.comnebo sunshineforall.com


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1306287/Dole_Galante_Dizon_Ramdin.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/152677/dole_packaged_foods_logo.jpg

KONTAKT: Melissa Vigue, mvigue@peppercomm.com

PROTEXT

Klíčová slova Singapur-potraviny-pěstování-Dole Packaged Foods

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.