Na trh přichází největší e-shop českých řemeslných piv

PIVOVPLECHU showroom,Jesenická 410, 25101 Dořejovice u Prahy Marek Hotovčin, obchodní ředitel Pivovplechu.cz

Spotřeba piva v plechovkách na českém trhu rok od roku stoupá a vzhledem ke koronavirové situaci, kdy milovníci piva mají omezenou možnost vychutnat si svůj oblíbený mok v hospodách či restauracích, přichází na trh skvělá alternativa. Ojedinělý e-shop PIVOVPLECHU.cz má za cíl uspokojit zákazníka s co nejširší nabídkou piv z malých českých pivovarů v plechovce. Originální design potisků je pro ně bonusem, jak si užít kvalitní popíjení.


"Každý správný pivovarník je srdcař a my dobře víme, s jakou péčí a láskou se pivo v malých pivovarech vyrábí. Mnozí z nich již v minulosti uvažovali nad vlastními plechovkami, ale většinou bez úspěchu. Proto přicházíme, díky nejnovější moderní technologii, s nabídkou učinit pivo v plechu dostupnější i při menších objemech. Díky výsledkům naší spolupráce s pivovary mají být nejspokojenější právě pivaři, kteří budou piva ochutnávat," říká obchodní ředitel Pivovplechu.cz Marek Hotovčin.


Za prvním online projektem českých řemeslných piv v plechovkách stojí parta (ne)obyčejných lidí, pro které je pivo srdeční záležitostí. Začalo to tím, když si po pár krýglech v hospodě řekli, že poctivého českého řemeslného piva v plechovce je na trhu pomálu. A nápad byl na světě!


"Bohatší o zkušenosti z online výčepu Peevo přicházíme s dalším pivním projektem, který poskytuje ještě větší portfolio a logisticky zvládne obsloužit zákazníky po celé republice," popisuje Hotovčin, který navíc za hlavní výhody plechovek považuje ochranu piva před slunečním zářením a kontaminací vzduchu, skladnost a bezpečnost při přepravě.


Na profesionálních plnicích linkách a tiskárně vyrábí společnost vše ve vlastním výrobním centru pod jednou střechou. "Na vlastní oči si může zákazník všechny produkty prohlédnout v showroomu v Dobřejovicích u Prahy, kde je možné zároveň objednávky i osobně vyzvednout. Navíc v našem doplňkovém sortimentu kromě piva najdete i nealko limonády, vína a další zajímavé nápoje, kterými lze potěšit i ty, kteří zrovna pivu neholdují," dodává Hotovčin.


Každý minipivovar je unikátní a díky tomu nový e-shop přináší na trh rozmanitost pivních stylů ze všech koutů země. Pivo i s jeho příběhem vám bezpečně společnost doručí až k vašim dveřím. Když spojíte dobré pivo a perfektní servis, vznikne Pivo v plechu.


Nenechte si ujít možnost poznávat nové chutě piva či obdarovávat své blízké originálními dárky. Na zdraví a buďte s námi na plech!


KAM A KDY DORUČUJEME

● Pivo doručujeme po celé České republice obvykle do druhého pracovního dne, pokud je zboží skladem.

● Obyvatelé Prahy mohou využít expresní dodání kurýrem, a to každý pracovní den od 10:00 - 22:00 hod. v hodinových oknech.

● Pro příznivce výdejních míst je tu možnost využití Zásilkovny, ale pozor - pivo je potřeba vyzvednout co nejdříve, protože musí do lednice, které na výdejních místech nejsou k dispozici.

● Osobní odběr je možný i v našem showroomu, kde vás rádi osobně uvidíme. Adresa je PIVOVPLECHU DRINK2GO, Jesenická 410, 251 01 Dobřejovice u Prahy.

● Když si objednáte 12 ks plechovek, máte dopravu zdarma.

● Při výběru expresního kurýra pak zaplatíte jen 60 Kč.


Kontakt:

Marek Hotovčin

obchodní ředitel Pivovplechu.cz

e-mail: mhotovcin@pivovplechu.cz

Jesenická 410, 251 01, Dobřejovice u Prahy

www.pivovplechu.cz

Klíčová slova ČR-pivo-trh-internet-firmy-Original Wines-Pivovplechu.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.