Pojďme zodpovědně hlasovat. Každý hlas může rozhodnout!

Občané v příštích hodinách rozhodnou o tom, kdo v dalších čtyřech letech povede naše krajské samosprávy. Během kampaně bylo řečeno mnohé, za Občanskou demokratickou alianci jsme představili naše jasné představy, jak bychom chtěli řídit Středočeský kraj, jak zefektivnit dopravu, jak zastavit vylidňování okrajových částí kraje a navrátit jim život, jak pomoci živnostníkům a cestovnímu ruchu, co udělat se školstvím a jak ho modernizovat. Náš program je jasný, promyšlený a vychází z našich celoživotních zkušeností.


V tomto svém krátkém příspěvku mám už jen jediný, ale možná nejdůležitější vzkaz. Překonejme obavu z koronaviru, nebojme se nouzového stavu a různého strašení, zachovejme se jako aktivní občané a pojďme všichni k volbám. V roce 1989 jsme si vybojovali svobodu a vzali do svých rukou zodpovědnost za ni.


Stejně jako jsme zodpovědní za své osobní životy, za své rodiny, nebojme se převzít zodpovědnost i za rozhodnutí, kdo bude řídit naše kraje. Jestli vám někdo říká, že jít volit je riziko, nevěřte mu. Hygienická opatření jsou přísná a jsem přesvědčen, že dostatečná. Jako se nebojíte jít nakupovat do samoobsluhy, nebojte se ani návštěvy volební místnosti, riziko je zde nižší.


Cestu k lepší a stabilnější budoucnosti můžeme nastoupit jen když za svobodu budeme bojovat. A nejzákladnějším prostředkem k tomu jsou volby. Pojďme všichni v pátek a sobotu zodpovědně hlasovat. Každý hlas může rozhodnout!


Zdeněk Somr

místopředseda Občanské demokratické aliance

kandidát na hejtmana Středočeského kraje
Kontakt:

Mgr. Jiří Bílek

ředitel hlavní kanceláře ODA

bilek@oda.cz, www.oda.cz

Klíčová slova ČR-volby-strany-správa-Středočeský-ODA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.