Xavier Mufraggi byl jmenován novým generálním ředitelem organizace YPO

Xavier Mufraggi byl jmenován novým generálním ředitelem organizace YPO

Xavier Mufraggi byl jmenován novým generálním ředitelem organizace YPO

Organizace YPO, globální komunita vedoucích pracovníků, mezi jejíž členy patří více než 28.000 ředitelů a manažerů ze 142 zemí světa, dnes oznámila, že Xavier Mufraggi, člen pařížské pobočky YPO Paris Chapter, se s účinností od 1. prosince 2020 stane generálním ředitelem celé organizace. Mufraggi, který je prvním generálním ředitelem této renomované organizace narozeným mimo Spojené státy americké, přichází do YPO z Club Med, globální jedničky v nabídce luxusních dovolených typu all-inclusive.

Club Med je zahraniční pobočka skupiny Fosun Tourism Group a pan Mufraggi zde pracoval posledních 15 let. Naposledy zastával funkci prezidenta a generálního ředitele organizace Club Med pro Evropu, Střední Východ a Afriku (EMEA), což jsou regiony, které každý rok generují tržby převyšující 1 miliardu dolarů. Předtím pan Mufraggi působil ve funkci generálního ředitele Club Med pro Severní Ameriku a Karibik. Pod jeho vedením se ze společnosti Club Med stal ziskový podnik s trvale udržitelným růstem a podařilo se mu úspěšně zrealizovat digitální transformaci a změnit obraz značky jako místa pro špičkové rodinné dovolené.

„S Xavierem ve funkci generálního ředitele nemám obavy o skvělou budoucnost organizace YPO," říká Anastasios (Tassos) Economou, globální předseda představenstva organizace YPO pro léta 2020-2021. „A těším se nejen na úzkou spolupráci s ním, ale vítám ho i jako nového přítele, se kterým jsem se seznámil díky jedinečnému způsobu navazování kontaktů v YPO."

„Členové organizace YPO jsou skvělými vůdčími osobnostmi, kteří, kromě budování globální ekonomiky, pomáhají zlepšovat život svých zaměstnanců, komunit a celého světa," řekl pan Mufraggi. „Jsem velmi poctěn možností stát v čele této výjimečné organizace v době, kdy svět potřebuje lepší vůdčí osobnosti, než kdy předtím."

Pan Mufraggi patří mezi dynamické profesionály se silným strategickým zázemím v prodeji a marketingu v oborech potravinářství, spotřebního zboží a pohostinství. Svou profesní dráhu začal pan Mufraggi ve firmě Kraft Foods Europe, kde působil v oddělení marketingu, obchodu a vývoje nových produktů. Vzdělání získal na škole EDHEC Business School, která nabízí jeden z nejlepších manažerských studijních programů v Evropě a kromě toho je držitelem magisterského titulu v oboru obchodní management.

Pan Mufraggi je také členem představenstva firmy MUFRAGGI Matériaux, kterou založil jeho dědeček a která je předním dodavatelem stavebních nástrojů a materiálů. Kromě toho je také poradcem pro francouzský zahraniční obchod. Pan Mufraggi vyrůstal v Evropě, ve Spojených státech amerických (ve městě Washington) a na Pobřeží slonoviny. V současné době se svou rodinou bydlí v Paříži, ve Francii.

Mufraggi ve funkci generálního ředitele YPO nastupuje po Scottu Mordellovi, který byl nejdéle sloužícím generálním ředitelem YPO od roku 2011 a je aktivním členem organizace YPO od roku 1995. Scott Mordell v prosinci 2019 oznámil, že ke konci letošního roku chce ve své funkci skončit.

Anastasios (Tassos) Economou dodal: „Jménem organizace YPO bych chtěl vyjádřit své poděkování Scottovi za jeho vedení a vášeň pro naši organizaci v posledních deseti letech i v tomto přechodném období."

O organizaci YPO:

YPO je globální komunita vedoucích pracovníků, která sdružuje více než 28.000 ředitelů a manažerů ze 142 zemí světa. Všichni naši členové sdílí společný názor, že svět potřebuje lepší vůdce. Za každým z našich členů jsou významné manažerské úspěchy, kterých dosáhli již v mladém věku. Podniky a organizace, které naši členové řídí, mají dohromady roční tržby kolem 9 bilionů dolarů. Členové organizace YPO se vzájemně inspirují a podporují a v duchu důvěry a otevřenosti si předávají své výjimečné zkušenosti a znalosti. Další informace získáte na webové stránce ?ypo.org.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1283892/Mufraggi_Xavier_6_1_cropped_3_copy.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1065220/YPO_Logo.jpg

KONTAKT: Amy Zelvin Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575; Angela Mers, amers@ypo.org, +1 415 298 8534

Klíčová slova USA-Svět-hospodářství-finance-personální-YPO

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.