128. Kantonský veletrh se uskuteční online od 15. do 24. října

Čínský veletrh importu a exportu (Kantonský veletrh) oznámil, že jeho 128. ročník se uskuteční online, a to od 15. do 24. října. Díky moderním digitálním technologiím tak tato desetidenní virtuální akce poskytne globálním firmám možnost nákupu nových, špičkových produktů a upevnění obchodních partnerství.

„Aby Kantonský veletrh mohl i nadále hrát svou roli komplexní platformy pro zahraniční obchod a podporovat jeho stabilní a zdravý rozvoj, je nutné ho v rámci epidemiologických opatření uspořádat online, a to takovým způsobem, aby návštěvníkům a celému dodavatelskému řetězci nabídl stejné možnosti jako v minulosti. I nadále se budeme v maximální míře snažit o zkvalitňování služeb pro vystavovatele a zákazníky. Zveme čínské i zahraniční firmy a zákazníky k aktivní účasti na této akci, kde mohou navázat cenné kontakty a udělat zajímavé obchody," řekl Kao Feng, mluvčí čínského ministerstva obchodu.

128. Kantonský veletrh nabídne 50 výstavních zón, kde se představí produkty z 16 kategorií. Jedna část veletrhu bude věnována také přeshraničnímu elektronickému obchodování a představí možnosti přeshraniční spolupráce platforem pro elektronické obchodování mezi firmami (B2B).

Digitální platforma, která uspořádání veletrhu online umožňuje, přináší návštěvníkům řadu pokročilých funkcí a optimalizovaný registrační proces. Díky novým vylepšením webové stránky a intuitivnímu rozhraní, nyní zákazníci i vystavovatelé mohou rychleji a snáze nalézt, co je zajímá. K usnadnění obchodní spolupráce a navazování kontaktů byly navíc doplněny funkce, jako jsou ukázky produktů formou živých video prezentací, nástroje pro okamžitou komunikaci, sjednávání obchodních schůzek a vyhledávání obchodů a partnerů pro možnou spolupráci.

Podpora globálního obchodu prostřednictvím nových kanálů

Kantonský veletrh je nejnovějším příkladem toho, jak Čína inovativním způsobem pomáhá stabilizovat globální průmysl a dodavatelské řetězce. V době, kdy čínský vývoz a dovoz pokračuje v silném růstu, se tento veletrh snaží podpořit globální obchod otevíráním nových kanálů a posilováním mezinárodní hospodářské a obchodní spolupráce.

Vzhledem ke změně nákupních trendů, kdy lidé stále častěji nakupují z domova, pomůže Kantonský veletrh i při přecházení na novou ekonomiku a stane se tak skvělou online platformou pro představení celé řady produktů pro domácnost, včetně, mimo jiné, domácích potřeb, kuchyňských spotřebičů a přenosných cvičebních zařízení.

Letošní podzimní Kantonský veletrh také nabídne řadu akcí z cyklu „Promotion on Cloud (Jak na propagaci a marketing v cloudu)", pomůže navázat nová globální partnerství a představí programy, které zákazníkům umožní lépe se přizpůsobit moderním online veletržním trendům.

https://www.cantonfair.org.cn/en/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1276982/Canton_Fair.jpg

KONTAKT: Paní Chloe Cai, +86-20-8913 8622, caiyiyi@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-internet-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.