Likviduje až 99,9 % virů

SpyShop24.cz uvádí na český trh UV sterilizátor VMAX S1 pro dezinfekci mobilních telefonů

SpyShop24.cz uvádí na český trh UV sterilizátor VMAX S1 pro dezinfekci mobilních telefonů

SpyShop24.cz uvádí na český trh UV sterilizátor VMAX S1 pro dezinfekci mobilních telefonů

Sterilizátor UV VMax S1 je zařízení, které dokáže během šesti minut bezpečně dezinfikovat mobilní telefon a s účinností až 99,9 % jej zbavit bakterií i virů. Přístroj se snadno používá, po vložení telefonu stačí zavřít kryt a stisknout tlačítko. UV světlo se automaticky zapne a po skončení dezinfekce se zařízení samo vypne. Kompaktní, odolný design a rozměry (200 × 118 × 45 mm) umožňují zařízení kamkoli přenášet a používat jej pravidelně a bez omezení.

„Mobilní telefon je jeden z nejčastěji používaných předmětů denní potřeby a jeho kontaminace mikroorganismy a viry je překvapivě vysoká,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Sterilizátor UV Vmax, který je dodáván na český trh prostřednictvím společnosti spyshop24.cz, je odpovědí na aktuální virovou pandemii. Vmax je testován nezávislými externími laboratořemi, které potvrzují likvidaci 99,9 % běžných domácích mikroorganismů včetně virů z mobilního zařízení do 6 minut.“

Sterilizátor navíc dokáže dezinfikovat nejen mobilní telefony do velikosti 7 palců, ale také klíče, sluchátka, platební karty a další předměty denní potřeby.

Cena a dostupnost:

UV sterilizátor VMAX S1 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu spyhop24.cz za cenu 990 Kč včetně DPH.

Více na: https://www.spyshop24.cz

Video: https://youtu.be/spHETuLkK5c

Kontakt:

Filip Cvetler

filip.cvetler@fcpr.cz

Klíčová slova Protext-komunikace-elektronika-zdraví

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.